Звіти

Переваги запровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій

05 жовтня 2016 року в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області для представників місцевих засобів масової інформації відбувся брифінг начальника відділу обслуговування громадян Лариси Литвинової щодо переваг запровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій.

Під час виступу Лариса Василівна повідомила, що систему централізованого призначення та виплати пенсій в управлінні запущено з 1 серпня 2016 року. Завдяки новітнім технологіям майбутній пенсіонер незалежно від місця реєстарції та місця проживання може звернутися в будь-яке управління Пенсійного фонду України для призначення пенсії. Безперечними перевагами централізованої системи призначення та виплати пенсій є надання послуг громадянам незалежно від місця їхньої реєстрації, можливість дистанційного обслуговування, автоматичний розрахунок оптимального виду та розміру пенсії, зменшення часу обслуговування, відмова від величезного паперового документообігу за рахунок впровадження електронного документообігу, забезпечення надійного захисту даних.

Підвівши підсумок, Лариса Василівна наголосила, що головною метою та найвищим результатом впровадження централізованої системи є новий покращений рівень обслуговування громадян в управлінні, значне підвищення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи.

На фото: начальник відділу обслуговування громадян Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Лариса Литвинова  під час брифінгу в управлінні.

06.10.2016 14:08

Источник: Управління пенсійного фонду http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund