Місцеві вибори

Перерахунки пенсій з 1 квітня

З 1 квітня 2018 року абзацом 5 частини 4 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено проведення перерахунку пенсій.

Шосткинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області перерахунок пенсій проводить без додаткового звернення осіб, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати:

- перерахунок пенсії проводиться щорічно з 1 квітня, без звернення пенсіонера, на найбільш вигідних умовах тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули право на його проведення;
- обчислення страхового стажу, який дає право на перерахунок пенсії, здійснюється не раніше дня, що настає за днем, по який обчислено страховий стаж під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

Право на проведення перерахунку мають пенсіонери, які після призначення (перерахунку пенсії):

- продовжували  працювати та мають не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі;

- продовжували працювати і мають менше як 24 місяці страхового стажу (у такому випадку, перерахунок проводиться не раніше ніж через два роки з дня звернення за призначенням (попереднім перерахунком) пенсії.

Перерахунок пенсії проводиться для пенсіонерів, які продовжували працювати та мають не менше як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії:

- з урахуванням набутого страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії та заробітної плати (доходу), з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію;

- з урахуванням страхового стажу та заробітної плати (доходу), набутих після призначення (попереднього перераховано) пенсії.

Для пенсіонерів, які продовжували працювати та мають менше як 24 місяці страхового стажу:

- з урахуванням набутого страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії та заробітної плати (доходу), з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.

04.04.2018 17:24

Источник: Шосткинська міська рада shostka-rada.gov.ua