Звіти

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ МОДЕРНІЗУВАВ ВЕБ-ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ

З 1 листопада 2016 року запрацював оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки  новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом.

Відтак, користувачі веб-ресурсу без черг і зайвих витрат  часу можуть скористатись наступними електронними послугами:

-  отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку;

-   здійснювати  контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та  впливають на  пенсійні права (для працюючих);

-  отримувати  відомості з власної пенсійної справи (для пенсіонерів) щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо;

-   подавати заяву – запит на попереднє замовлення паперових документів, а саме: виписки з системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів), виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників);

-   подавати скарги до органів Пенсійного фонду;

-   подавати заяви про призначення пенсії до органів Пенсійного фонду;

-   подавати заяви про перерахунок пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем до органів Пенсійного фонду (для пенсіонерів);

-   записатися на прийом до органу Пенсійного фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування Фонду.

Веб-порталелектронних послуг Пенсійного фонду Українинадає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з Фондом!  Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.  Процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена. Можлива он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП).

Станом на 01.11.2016 року в Шосткинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області зареєстровано 10 365 користувачів Веб-порталу, це майже половина працюючого населення м. Шостка та Шосткинського району.

Всіх, кого зацікавила дана інформація, чекаємо в каб. 37 на третьому поверсі Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області за адресою вул. Депутатська,1 або за телефоном 72751.

14.11.2016 17:00

Источник: Управління пенсійного фонду http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund