Звіти

Легалізація заробітної плати громадян – соціальні гарантії і достойна пенсія

Пріоритетними напрямами соціально-економічних реформ в Україні є зниження рівня тіньової заробітної плати та легалізація відносин на ринку праці як важливої умови забезпечення економічного розвитку держави. Для Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області легалізація заробітної плати є одним з головних резервів наповнення бюджету, кошти якого витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги.

Так, 4 жовтня 2016 року головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи  Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяна Процюк провела зустріч з трудовим колективом магазину “Віват, канцелярія!”.

На зустрічі Тетяна Миколаївна розповіла про негативні наслідки отримання заробітної плати “в конверті”. Проінформувала про можливість добровільної участі в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування. Зазначила, що нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

Тому легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найпріоритетніших напрямків роботи Фонду.

На всі питання, які хвилювали присутніх, фахівець надала відповіді в повному обсязі та рекомендувала стати користувачами веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Кожному працівнику були роздані інформаційні буклети.

На фото: головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи  Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяна Процюк під час зустрічі з трудовим колективом.

04.10.2016 15:05

Источник: Управління пенсійного фонду http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund