Звіти

Фахівцями управління проведено День відкритих дверей

03 листопада 2016 року в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області було проведено День відкритих дверей для учнів Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Під час екскурсії фахівці Фонду розповіли про етапи становлення Пенсійного  фонду України, основні завдання та функції управління, особливості роботи структурних підрозділів. Ознайомили учнів з роботою громадської приймальні, яка працює за принципом «єдиного вікна», розповіли про нову систему обслуговування громадян на базі централізованої системи призначення та виплати пенсій.

Учасники зустрічі були проінформовані про запровадження сучасних новітніх технології Пенсійного фонду України, можливості та переваги дистанційного обслуговування за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, пройшло жваве обговорення законопроекту щодо запровадження накопичувальної системи.

Наприкінці заходу учні отримали інформаційні матеріали та вичерпні відповіді на свої запитання.

07.11.2016 15:00

Источник: Управління пенсійного фонду http://shostka-rada.gov.ua/