До Дня утворення Пенсійного фонду України

21 грудня – День утворення Пенсійного фонду України. Сьогодні Пенсійний фонд України – одна з найбільш потужних та розвинених інституцій в державі, яка має величезний організаційний та технічний потенціал, здатний вирішувати і реалізовувати найскладніші завдання. Робота спеціалістів Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області перш за все направлена на якісне обслуговування громадян нашого міста.

Спеціалісти Пенсійного фонду постійно працюють над удосконаленням своєї роботи, яка направлена на створення сприятливих умов для пенсіонерів та громадян при відвідуванні управління. Уже стало традицією, що підводячи підсумки роботи за рік, Пенсійний фонд України відзначає чергову річницю.

Пройдений шлях – роки наполегливої праці людей, зусилля яких направлені на реалізацію державних соціальних програм пенсійного забезпечення громадян України. Обсяги роботи з кожним роком зростають, при цьому основним завданням Фонду залишається своєчасна і в повному обсязі виплата пенсій. Тож крок за кроком, день за днем, долаючи труднощі, яких чимало, управління набуває досвіду на непростому шляху реалізації пенсійного законодавства. Кожен фахівець управління добросовісно та професійно докладає зусиль для покращення роботи, підвищення якості надання послуг, забезпечує захист інтересів старшого покоління.

З нагоди Дня утворення Пенсійного фонду України в першу чергу дякую всім нині працюючим працівникам управління за сумлінну працю, бо саме від них залежить якість роботи пенсійної системи. Від щирого серця бажаю  колективу Фонду міцного здоров’я, достатку, сімейного тепла, прихильності долі, наснаги та завзяття, успіхів на професійній ниві! Також хочу побажати всім – спеціалістам, працівникам управління та ветеранам, які зараз вже на пенсії, які протягом багатьох років віддавали свій досвід, вміння – міцного здоров’я, щастя, достатку, родинного тепла, добробуту та процвітання.

Начальник Шосткинського об'єднаного

управління Пенсійного фонду України