Акція-флешмоб: “Ми за легальну заробітну плату”

З метою підвищення якості та комфортності надання інформаційно-консультативних послуг та підвищення рівня проінформованості громадян про наслідки тіньової зайнятості та заробітної плати працівники управління вишукують нові форми та методи донесення інформації до громадян.

21 вересня 2016 року фахівці Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області разом із молоддю ансамблю сучасного танцю “Let'S go” для жителів міста провели акцію-флешмоб на тему: “Ми за легальну заробітну плату”.Захід відбувся у центральній частині міста. За допомогою флешмобу вдалось зацікавити і привернути увагу громадян до проблем неофіційного працевлаштування, виплати заробітної плати “в конвертах” та чіткого розуміння необхідності легалізації заробітної плати, як головної соціальної гарантії майбутніх пенсіонерів.

Основна мета проведення акції - це справити враження на оточуючих, створити атмосферу причетності присутніх до проблем легалізації тіньових заробітних плат, що в подальшому забезпечить соціальні гарантії на отримання достойної пенсії в похилому віці.

Учасники флешмобу на вулиці, виконуючи хореографічні елементи, склали надпис: “Зарплата в “конвертах” відбирає: відпустки, лікарняні, пенсію!”. Перехожі громадяни цікавилися діями учасників акції, задавали питання щодо проведеної акції та її мети.

Учасники ансамблю разом зі спеціалістами управління надавали роз’яснення перехожим та роздавали інформаційні буклети.

На фото: учасники ансамблю сучасного танцю “Let'S go” та спеціалісти  Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області під час флешмобу.

22.09.2016 12:42

Источник: Управління пенсійного фонду http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund