Новини пенсійного фонду

Легалізація заробітної плати та веб-портал, як засіб контролю за соціальними внесками

Ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, виявлення фактів, що негативно впливають на гарантії пенсійного та соціального забезпечення застрахованих осіб - одне із завдань Пенсійного фонду України.

Про реорганізацію Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року           № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», постанови правління Пенсійного фонду України від 22 грудня 2016 року   № 29-1 «Про примірні структури територіальних органів Пенсійного фонду України» з 30 січня 2017 року розпочато процедуру реорганізації шляхом приєднання до Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Середино-Будського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

Брифінг щодо виконання вимог чинного законодавства з питання підвищення мінімальної заробітної плати

31 січня 2017 року в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області для представників місцевих засобів масової інформації відбувся брифінг начальника відділу платежів до пенсійної системи Тетяни Сотник щодо підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року.

До уваги шосткинців! В управлінні пенсійного фонду змінено телефонні номери

З 01 лютого 2017 року буде змінено наступні абонентські номери Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області:

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області завершено фінансування виплати пенсій за січень місяць 2017 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 51522,61 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

Про питання пенсійного забезпечення - педагогічному колективу

З метою роз’яснення пенсійного законодавства 23 січня 2017 року фахівці Шосткинського об'єднаного управлінням Пенсійного фонду України Сумської області провели зустріч з вчителями в приміщенні Шосткинської загальноосвітньої школи № 4.

Законодавчі зміни в пенсійному забезпеченні з 01.01.2017 року

Урок для старшокласників: “Ми — за легальну зайнятість”

17 січня 2017 року головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Алла Редкач провела для старшокласників Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 урок на тему: “Ми — за легальну зайнятість”.

Пенсійний фонд України інформує

Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат січня місяця. Станом на 11.01.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 26372,18 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Про необхідність підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату, які надаються громадянами для призначення (перерахунку) пенсій

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 07.12.2016 року в порядку здійснення контрольної функції було розглянуто питання про практику застосування та стан виконання Закону України „Про внесення змін до статті 40 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії” № 1043-VIII від 29.03.2016 року.

Шість фактів про призначення пенсій

Кожна людина до настання пенсійного віку починає готуватися до звернення щодо призначення пенсії. Що треба знати пенсіонерові в цьому випадку?

«Пенсійний урок» для старшокласників

21 грудня 2016 року фахівець відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Світлана Черченко для старшокласників Шосткинської загальноосвітньої школи № 12 провела «пенсійний урок».

До Дня утворення Пенсійного фонду України

21 грудня – День утворення Пенсійного фонду України. Сьогодні Пенсійний фонд України – одна з найбільш потужних та розвинених інституцій в державі, яка має величезний організаційний та технічний потенціал, здатний вирішувати і реалізовувати найскладніші завдання. Робота спеціалістів Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області перш за все направлена на якісне обслуговування громадян нашого міста.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат листопада місяця. Станом на 13.11.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі   27120,59 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Відбулася прес-конференція з актуальних питань діяльності управління

15 грудня 2016 року в Шосткинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області відбулась прес-конференція для журналістів за участю начальника відділу платежів до пенсійної системи Тетяни Сотник та начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Наталії Ярош, яка складалась з кількох блоків.

6    7    8    9    10    11    12    13    14