Вітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Шосткинської міської ради!

18/06/07

Сьогодні Шостка – це сучасне, благоустроєне місто, розташоване в 209 км на північ від обласного центру (м.Суми).У місті проживає 87,1 тис. мешканців. На території міста функціонують підприємства різних галузей, враховуючи: 2 – хімічної галузі, 3 – машинобудування та металообробки, 4 – харчової промисловості та інші., а також 3 НДІ. Кращими підприємствами є ВАТ "Шосткинський міськмолкомбінат", ШКЗ "Імпульс", ВАТ "Шосткинський завод хімреактивів", ВАТ "Полісся", ВАТ "Шосткинський хлібокомбінат". Продукція цих підприємств знана не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Більшість підприємств міста мають великі перспективи подальшого розвитку, є інвестиційно-привабливими та мають свої інвестиційні пропозиції і проекти.
Шостка – місто студентів. У Шосткинському інституті СумДУ, навчальних консультпунктах СНАУ, СДПУ ім. А.С.Макаренка, відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" – навчається понад 3 тисячі студентів.
Все це робить наше місто привабливим для інвестицій, ділового партнерства.
Сподіваємось, що наш сайт буде інформативним і цікавим, у чому Ви переконаєтесь, перегорнувши його сторінки.
Тож запрошуємо в наше місто!