Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Новини пенсійного фонду


 

ЯК ЗДІЙСНИТИ ДОПЛАТУ ДО МІНІМАЛЬНОГО СТРАХОВОГО ВНЕСКУ


Однією з основних умов призначення пенсії є наявність у людини не менше 15 років страхового стажу. З 2004 року відповідно до ст. 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж — період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи, якщо застрахована особа офіційно працювала, зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.


 

Нові можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду 

Роз'яснення пенсійних питань - трудовому колективу


15 березня 2017 року головним спеціалістом відділу платежів до пенсійної системи Алою Редкач та головним спеціалістом відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тетяною Долею була проведена зустріч в трудовому колективі з працівниками магазина «Слов'янський».


 

Пенсійне забезпечення осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи


Пенсійне забезпечення осіб, які були учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС або є потерпілими від Чорнобильської катастрофи здійснюється відповідно до Закону “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі — Закон).


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат березня місяця. Станом на 13.03.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 23060,37 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 


 

Спільний тематичний семінар з роботодавцями


2 березня 2017 року в Шосткинському міськрайцентрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями міста з питання дотримання законодавства в частині нарахування мінімальної заробітної плати не менше 3200 грн., в якому взяла участь начальник відділу платежів до пенсійної системи Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяна Сотник. 


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.03.2017 р. розпочато виплату пенсій березня місяця 2017 року. 

Cтаном на 06.03.2017 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 7619,25 тис.грн, що складає 14,8% від потреби на березень місяць.


 

День відкритих дверей для школярів


З метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо діяльності органів Пенсійного фонду України 24 лютого 2017 року фахівці Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області провели День відкритих дверей для учнів Шосткинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11.


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області завершено фінансування виплати пенсій за лютий місяць 2017 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 51544,50 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

 


 

Пенсійне забезпечення наукових працівників 

Про підсумки роботи Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області за 2016 рік 

Зустріч зі студентами медичного училища


16 лютого 2017 року начальник відділу платежів до пенсійної системи Тетяна Сотник та начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Наталія Ярош Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області провели зустріч зі студентами Шосткинського медичного училища.


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.02.2017 р. розпочато виплату пенсій лютого місяця 2017 року. 

Станом на 08.02.2017 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 12419,59 тис.грн, що складає 24,0% від потреби на лютий місяць.


 

Зустріч із ветеранами та пенсіонерами міста


7 лютого 2017 року відбулась чергова зустріч заступника начальника відділу обслуговування громадян Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Валентини Молчан з міською громадською ветеранською організацією та пенсіонерами міста.


 

Умови зарахування навчання до страхового стажу при обчисленні пенсії


До 01.01.2004 р. діяв Закон України «Про пенсійне забезпечення», згідно п. «д» статті 56 якого, до стажу роботи зараховується період навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах на денному відділенні, в училищах і на курсах по підготовці кадрів, підвищенню кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі. У цьому випадку час навчання підтверджується дипломами, посвідченнями, свідоцтвами, а також довідками та іншими документами, що видані на підставі архівних даних і містять відомості про періоди навчання.

5    6    7    8    9    10    11    12    13

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"