Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Новини пенсійного фонду


 

Проведено семінар для безробітних громадян 

Інформація про основні показники роботи Шосткинського об'єднаного правління Пенсійного фонду України Сумської області на 01.11.2017 року 

Несплачений внесок – втрачена пенсія 

Слухачам “Університету третього віку” про основні засади пенсійної реформи


8 листопада 2017 року начальник Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської  Юрій Кашира та перший заступник начальника управління Анжела Ситник в приміщенні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провели зустріч з пенсіонерами міста - активними слухачами “Університету третього віку”.   


 

Відбулася зустріч з ветеранською організацією


7 листопада 2017 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Валентина Молчан провела зустріч з міською громадською організацією ветеранів.


 

Пенсійний фонд інформує


Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.11.2017 р. розпочато виплату пенсій листопада місяця 2017 року. 

Станом на 03.11.2017 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки, Шосткинського, С-Будського та Ямпільського районів в сумі 10794,10 тис.грн, що складає 11,2% від потреби на листопад місяць.

 


 

Надали роз’яснення пенсійної реформи під час зустрічі за місцем проживання 

Що треба знати при оформленні письмового звернення 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області завершено фінансування виплати пенсій за жовтень місяць 2017 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 93596,99 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

 


 

Роз’яснюємо складові пенсійної реформи 

Пенсійний фонд інформує


Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат жовтня місяця. Станом на 19.10.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 68698,40 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.


 

Прес-конференція з питань реформування пенсійної системи


З метою інформування населення щодо новацій пенсійної реформи  11 жовтня 2017 року в Шосткинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області відбулась прес-конференція для засобів масової інформації з найактуальніших питань реформування пенсійної системи за участю начальника управління Юрія Кашири та першого заступника начальника управління Анжели Ситник.


 

Зустріч зі студентами Шосткинського інституту


Традиційними стали зустрічі фахівців Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області зі студентами та викладачами навчальних закладів.


 

КОРИСНІ ПОРАДИ МАЙБУТНІМ ПЕНСІОНЕРАМ


Кожний працюючий, наближаючись до пенсійного віку, замислюється над тим, на які щомісячні суми він може розраховувати, виходячи на заслужений відпочинок. Перед тим, як виходити на пенсію, подумайте, чи всі нюанси ви врахували? Кілька корисних порад, якими можна і потрібно скористатись.


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат вересня місяця. Станом на 15.09.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 48508,94 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 

2    3    4    5    6    7    8    9    10

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"