Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Новини пенсійного фонду

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинське управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат березня місяця. Станом на 13.03.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 23060,37 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Спільний тематичний семінар з роботодавцями

2 березня 2017 року в Шосткинському міськрайцентрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями міста з питання дотримання законодавства в частині нарахування мінімальної заробітної плати не менше 3200 грн., в якому взяла участь начальник відділу платежів до пенсійної системи Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяна Сотник.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.03.2017 р. розпочато виплату пенсій березня місяця 2017 року.

Cтаном на 06.03.2017 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 7619,25 тис.грн, що складає 14,8% від потреби на березень місяць.

День відкритих дверей для школярів

З метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо діяльності органів Пенсійного фонду України 24 лютого 2017 року фахівці Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області провели День відкритих дверей для учнів Шосткинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області завершено фінансування виплати пенсій за лютий місяць 2017 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 51544,50 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

Пенсійне забезпечення наукових працівників

Про підсумки роботи Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області за 2016 рік

Зустріч зі студентами медичного училища

16 лютого 2017 року начальник відділу платежів до пенсійної системи Тетяна Сотник та начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Наталія Ярош Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області провели зустріч зі студентами Шосткинського медичного училища.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.02.2017 р. розпочато виплату пенсій лютого місяця 2017 року.

Станом на 08.02.2017 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 12419,59 тис.грн, що складає 24,0% від потреби на лютий місяць.

Зустріч із ветеранами та пенсіонерами міста

7 лютого 2017 року відбулась чергова зустріч заступника начальника відділу обслуговування громадян Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Валентини Молчан з міською громадською ветеранською організацією та пенсіонерами міста.

Умови зарахування навчання до страхового стажу при обчисленні пенсії

До 01.01.2004 р. діяв Закон України «Про пенсійне забезпечення», згідно п. «д» статті 56 якого, до стажу роботи зараховується період навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах на денному відділенні, в училищах і на курсах по підготовці кадрів, підвищенню кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі. У цьому випадку час навчання підтверджується дипломами, посвідченнями, свідоцтвами, а також довідками та іншими документами, що видані на підставі архівних даних і містять відомості про періоди навчання.

Легалізація заробітної плати та веб-портал, як засіб контролю за соціальними внесками

Ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, виявлення фактів, що негативно впливають на гарантії пенсійного та соціального забезпечення застрахованих осіб - одне із завдань Пенсійного фонду України.

Про реорганізацію Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року           № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», постанови правління Пенсійного фонду України від 22 грудня 2016 року   № 29-1 «Про примірні структури територіальних органів Пенсійного фонду України» з 30 січня 2017 року розпочато процедуру реорганізації шляхом приєднання до Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Середино-Будського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

Брифінг щодо виконання вимог чинного законодавства з питання підвищення мінімальної заробітної плати

31 січня 2017 року в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області для представників місцевих засобів масової інформації відбувся брифінг начальника відділу платежів до пенсійної системи Тетяни Сотник щодо підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року.

До уваги шосткинців! В управлінні пенсійного фонду змінено телефонні номери

З 01 лютого 2017 року буде змінено наступні абонентські номери Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області:

1    2    3    4    5    6    7    8    9

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ