Місцеві вибори

Новини пенсійного фонду

Пенсійний фонд інформує

Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат грудня місяця. Станом на 15.12.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 57094,22 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Пенсійний фонд інформує

З метою спрощення процедури отримання інформаційних послуг з питань пенсійного забезпечення в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області запроваджено нову послугу – online-консультування громадян з використанням програми «Skype».

Всеукраїнський тиждень права

Дотримання прав і свобод особи стало одним з найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. У 1991 році Україна, ставши незалежною державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права. Так, в Конституції України окремий розділ присвячено правам і свободам людини і громадянина.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області завершено фінансування виплати пенсій за листопад місяць 2017 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 96321,41 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

Найзручніші можливості веб-порталу електронних послуг ПФУ

Пенсійний фонд України надає зручну можливість пенсіонерам, працюючому населенню та іншим категоріям громадян здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на їхні пенсійні права.

Брифінг з питань реформування пенсійної системи

16 листопада 2017 року в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області з метою інформування населення щодо новацій пенсійної реформи відбувся брифінг з питань реформування пенсійної системи. Перед журналістами міста виступила перший заступник начальник управління Анжела Ситник.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат листопада. Станом на 15.11.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 58062.99 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Проведено семінар для безробітних громадян

Інформація про основні показники роботи Шосткинського об'єднаного правління Пенсійного фонду України Сумської області на 01.11.2017 року

Несплачений внесок – втрачена пенсія

Слухачам “Університету третього віку” про основні засади пенсійної реформи

8 листопада 2017 року начальник Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської  Юрій Кашира та перший заступник начальника управління Анжела Ситник в приміщенні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провели зустріч з пенсіонерами міста - активними слухачами “Університету третього віку”.

Відбулася зустріч з ветеранською організацією

7 листопада 2017 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Валентина Молчан провела зустріч з міською громадською організацією ветеранів.

Пенсійний фонд інформує

Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.11.2017 р. розпочато виплату пенсій листопада місяця 2017 року.

Станом на 03.11.2017 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки, Шосткинського, С-Будського та Ямпільського районів в сумі 10794,10 тис.грн, що складає 11,2% від потреби на листопад місяць.

Надали роз’яснення пенсійної реформи під час зустрічі за місцем проживання

Що треба знати при оформленні письмового звернення

1    2    3    4    5    6    7    8