Звіти

Новини пенсійного фонду

З відповіддю на будь-яке питання

В управлінні Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі під особливим контролем знаходиться виконання вимог Закону України «Про звернення громадян». Постійно проводиться робота, спрямована на об`єктивний, всебічний та своєчасний розгляд заяв та звернень громадян, виявлення та усунення причин, які їх породжують. За 12 місяців 2015 року до управління надійшло 97 письмових звернень, за аналогічний період минулого року137 звернень. Всі звернення розглядаються в установлені терміни згідно Закону України “Про звернення громадян”.

Бухгалтерам – про понижуючий коефіцієнт

18 грудня 2015 року заступник начальника управління Пенсійного Фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі Тетяна Дегтяр разом з представниками Шосткинської ОДПІ  ГУ ДФС у Сумській області провели для керівників та головних бухгалтерів установ та організацій а також для фізичних осіб-підприємцівсемінар на тему: “ Сплата ЄСВ. Застосування понижуючого коефіцієнта”.

До Дня Святого Миколая з подарунками

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят дітей та дорослих. З особливим нетерпінням чекає на цей день малеча, бо для них він означає веселощі й подарунки.

За народною традицією на передодні Дня Святого Миколая дорослі роблять подарунки дітям. Підтримуючи цей чудовий звичай 17 грудня перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Олена Савісько, начальник управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі Юрій Кашира відвідали Воронізький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

З Днем утворення Пенсійного фонду України!

21 грудня 2015 року виповнюється 25 років від дня заснування Пенсійного фонду України.   Хоча це свято не є загальновідомим і не відзначене в календарі, воно надзвичайно важливе для кожного працівника Пенсійного фонду. Адже саме в цей день вшановують сумлінну та благородну працю тисяч людей, які вчасно подають руку допомоги тим, хто її потребує.

Пенсійний фонд України інформує

Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат грудня місяця. Станом на 16.12.2015 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 31287,94 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Заступник начальника головного управління провів виїзний особистий прийом громадян

10 грудня 2015 року заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області  Наталія Іванівна Демченкопровела у м. Шостці особистий виїзний прийом громадян.

Всеукраїнський тиждень права: реалізація і захист прав людини

Указом Президента України від 8 грудня 2008 року, з нагоди річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, було започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України, як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону та прав людини,  10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини.

Про заборгованість до бюджету Пенсійного фонду

Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі Сумської області звертає увагу керівників підприємств, організацій та громадськості на питання своєчасності сплати страхових внесків та єдиного внеску до Пенсійного фонду.

3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів

Міжнародний день інвалідів є щорічною подією. Історія його виникнення починалася у 80-х роках минулого сторіччя, коли Організація Об’єднаних Націй оголосила 1983-1992 роки десятиліттям інвалідів. У цей період проводилися роботи з метою розробки заходів, направлених на поліпшення становища інвалідів і забезпечення їм рівних можливостей для подальшого життя в суспільстві.

Пенсійний фонд України інформує

Управлінням Пенсійного фонду України в м.Шостці та Шосткинському районі завершено фінансування виплати пенсій за листопад місяць 2015 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 48672,92 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

Засідання “круглого столу” із соціальними партнерами

25 листопада 2015 року за ініціативою управління Пенсійного Фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі було  проведено засідання “круглого столу” із соціальними партнерами та керівниками підприємств на тему: “Нарахування заробітної плати керівникам підприємств в розмірі більше мінімальної заробітної плати”.

ВЕБ-ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

На сьогоднішній день Пенсійний фонд України надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян, отримувати необхідну інформацію і попередньо записуватись на прийом до фахівців за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України, який  знаходиться за адресою http://portal.pfu.gov.ua/. Тут зручно і оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду.

Пенсійний фонд України інформує

Соціальна реклама Пенсійного фонду - "Про накопичувальну систему пенсійного страхування".

Пенсійний фонд України інформує

Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі повідомляє, що з 04.11.2015 р. розпочато виплату пенсій листопада місяця.

Станом на 10.11.2015 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 19239,82 тис.грн, що складає 39,3 % від потреби на поточний місяць.

Пенсійний фонд України інформує

Соціальна реклама Пенсійного фонду - "Сплатіть борги до пенсійного фонду!".

12    13    14    15    16