ЦВК дає старт виборам!

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 1 грудня 2005 року № 157

Про утворення територіальних виборчих округів
з виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Центральної виборчої комісії
від 12 грудня 2005 року № 198,
від 21 грудня 2005 року № 235,
від 3 лютого 2006 року № 396
від 2 серпня 2007 року № 54

Відповідно до пункту 2 частини четвертої статті 11, частин першої, другої, четвертої, п’ятої статті 18 Закону України "Про вибори народних депутатів України" та керуючись статтями 12, 13, пунктом 7 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія
п о с т а н о в л я є:

1. Установити з урахуванням адміністративно-територіального устрою Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя та на підставі визначеної приблизно рівної кількості виборчих дільниць, виходячи з кількості виборчих дільниць, які були утворені під час попередніх чергових виборів Президента України, таку кількість територіальних виборчих округів з виборів народних депутатів України: в Автономній Республіці Крим – 8, Вінницькій області – 11, Волинській області – 7, Дніпропетровській області – 12, Донецькій області – 17, Житомирській області – 10, Закарпатській області – 5, Запорізькій області – 8, Івано-Франківській області – 7, Київській області – 9, Кіровоградській області – 7, Луганській області – 10, Львівській області – 14, Миколаївській області – 6, Одеській області – 10, Полтавській області – 9, Рівненській області – 7, Сумській області – 7, Тернопільській області – 8, Харківській області – 11, Херсонській області – 5, Хмельницькій області – 10, Черкаській області – 8, Чернівецькій області – 4, Чернігівській – 7, у місті Києві – 7, у місті Севастополі – 1.

2. Утворити 225 територіальних виборчих округів з виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року із зазначенням їх номерів, меж та центрів (додатки 1 – 27).

3. Цю постанову надіслати Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, Секретаріату Президента України, Міністерству внутрішніх справ України, Міністерству юстиції України, Міністерству фінансів України, Міністерству закордонних справ України, Міністерству оборони України, Міністерству праці та соціальної політики України, Міністерству освіти і науки України, Міністерству охорони здоров’я України, Державному комітету статистики України, Державному казначейству України, Державному департаменту України з питань виконання покарань, Державному комітету архівів України, Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським радам, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям.

4. Опублікувати цю постанову в загальнодержавних та регіональних друкованих засобах масової інформації.

Голова
Центральної виборчої комісії                                                       Я. ДАВИДОВИЧ

до постанови Центральної виборчої комісії
від 1 грудня 2005 року № 157
(із змінами, внесеними постановою Центральної виборчої комісії від 12 грудня 2005 року № 198)
Територіальні виборчі округи
з виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року

Сумська область

Територіальний виборчий округ № 158
Центр – місто  Суми, Ковпаківський район.
Територіальний виборчий округ включає:
райони в місті Сумах: Зарічний, Ковпаківський.

Територіальний виборчий округ № 159
Центр – місто Білопілля.
Територіальний виборчий округ включає:
райони: Білопільський, Краснопільський, Сумський.

Територіальний виборчий округ № 160
Центр – місто  Глухів.
місто Глухів;
райони: Глухівський, Кролевецький, Путивльський.

Територіальний виборчий округ № 161
Центр – місто  Конотоп.
місто Конотоп;
райони: Буринський, Конотопський.

Територіальний виборчий округ № 162
Центр – місто  Ромни.
місто Ромни;
райони: Липоводолинський, Недригайлівський, Роменський.

Територіальний виборчий округ № 163
Центр – місто  Охтирка.
міста: Лебедин, Охтирка;
райони: Великописарівський, Лебединський, Охтирський, Тростянецький.

Територіальний виборчий округ № 164
Центр – місто  Шостка.
місто Шостка;
райони: Середино-Будський, Шосткинський, Ямпільський.

Секретар
Центральної виборчої комісії                                           С. ДУБОВИК