Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Новини пенсійного фонду


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об”єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат березня місяця. Станом на 18.03.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 39389,43 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 

 


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об”єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.03.2016 р. розпочато виплату пенсій березня місяця 2016 р. 

Станом на 12.03.2016 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 26070,08 тис.грн, що складає 53,4 % від потреби на березень місяць.

 

 


 

Пенсійний фонд інформує !


    Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області, надає інформацію про нові номери і банківські реквізити рахунків відкритих 26 лютого 2016 р. в ТВБВ № 10018/088 філії-Сумського обласного управління АТ "Ощадбанк”: 


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області завершено фінансування виплати пенсій за лютий місяць 2016 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 48337,47 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.


 

Співпрацюємо з Державною виконавчою службою з питань наповнення бюджету Пенсійного фонду України


24 лютого 2016 року в приміщенні Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області було проведено «круглий стіл»  на тему: «Стан виконання виконавчих документів про стягнення коштів в користь Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області. Проблемні питання».

В даному заході взяли участь перший заступник начальника  Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Анжела Тятюшкіна, начальник юридичного відділу управління Євгенія Божко, начальник відділу  ДВС Шосткинського міськрайонного управління юстиції Дмитро Денисюк та заступник начальника відділу  ДВС Шосткинського міськрайонного управління юстиції Тетяна Пустиннік.


 

До уваги страхувальників!


Шосткинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області  доводить до страхувальників спільний лист Пенсійного фонду України (від 10.02.2016 №4561/05-10) та Державної фіскальної служби України (від 10.02.2016 №4465/7/99-9-17-03-01-17) з роз’ясненнями щодо заповнення та подання звітів за формами, наведеними в додатках до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435, до затвердження нового Порядку.


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат лютого місяця. Станом на 16.02.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 33046,93 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об”єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.02.2016 р. розпочато виплату пенсій лютого місяця 2016 р. 

Станом на 15.02.2016 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 30761,37 тис.грн, що складає 63,3 % від потреби на лютий місяць.

 

 


 

Перевір свого роботодавця!


З 1 жовтня 2012 року працює веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, який надає послуги у форматі електронного сервісу. Це поліпшує якість та оперативність обслуговування громадян і забезпечує запровадження технології електронного управління в соціальній сфері.  Кожен з нас має можливість безпосередньо здійснювати постійний контроль за своїм роботодавцем та за даними, що впливають на пенсійні права. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.


 

Легалізація заробітної плати найманих працівників


У нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльностіпри виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

 

 


 

Пенсійний фонд інформує


У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від  16 грудня 2015 року № 1055 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» ухвалено рішення щодо оптимізації структури окремих районних управлінь Пенсійного фонду України шляхом їх об’єднання та перейменування.

Відповідно державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, які внесені 26.01.2016 в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань управління Пенсійного фонду України в м.Шостці та Шосткинському районі перейменовано в Шосткинське об’єднане управління Пенсійного фонду України у Сумській області.       


 

Про зміни в пенсійному законодавстві з 1 січня 2016 року


 

27 січня 2016 року в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України у Сумській області відбувся брифінг на тему: “Зміни в пенсійному законодавстві з 1 січня 2016 року”. На брифінг були запрошені журналісти місцевих газет та телерадіокомпаній. Перед журналістами виступила перший заступник начальника управління Анжела Тятюшкіна


 

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ: ЗМЕНШЕНО СТАВКУ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ!


Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі повідомляє, що з 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України від 24.12.2015 року за № 909-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році” (далі — Закон), яким передбачено зменшення єдиного соціального внеску  в середньому на 14-16 %. Зверніть увагу на такі зміни, яких зазнав Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 2464-VI від 08.07.2010 р.:


 

Результати примусового стягнення управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі у 2015 році


Юридична служба управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі підводить підсумки за результатами роботи з примусового стягнення заборгованості та застосування заходів впливу до правопорушників з метою наповнення бюджету Фонду та забезпечення платіжної дисципліни. 


 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ


Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат січня місяця. Станом на 13.01.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 36943,91 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

11    12    13    14    15    16

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"