Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Новини пенсійного фонду


 

Пенсійний фонд попереджає!


До уваги мешканців м. Шостка та Шосткинського району, а особливо пенсіонерів похилого віку, які залишились без нагляду близьких! Як стало відомо, на території міста та району працюють шахраї, які представляються представниками Пенсійного фонду. Входять в довіру та розповідають про державну допомогу, грошову реформу або обмін старих грошей на нові. 


 

Запрошуємо скористатись послугами веб-порталу Пенсійного фонду України


Органи Пенсійного фонду роблять усе для того, щоб зробити зручними, зрозумілими й функціональними сервіси, адресовані не лише пенсіонерам або роботодавцям, а й усім іншим громадянам. Останнім часом значно розширився формат співробітництва Пенсійного фонду України із громадянами та страхувальниками завдяки веб-порталу електронних послуг.


 

Зустріч з безробітними громадянами передпенсійного віку


 

11 травня 2016 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Валентина Чернова взяла участь у семінарі з безробітними громадянами передпенсійного віку. На семінарі були присутні 16 осіб, які у скорому майбутньому будуть звертатися до управління Фонду за призначенням пенсії. Цей контингент потребує детального роз’яснення пенсійних прав.

 


 

Про порядок перерахунку пенсій з 1 травня 2016 року


06 травня 2016 року перший заступник начальника Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Анжела Тятюшкіна провела прес-конференцію про порядок перерахунку пенсій з 01.05.2016.


 

Проведено прес-конференцію для місцевих ЗМІ


28 квітня 2016 року начальник віддлу платежів до пенсійної системи Тетяна Сотник та виконуюча обов'язки начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Наталія Ярош провели прес-конференцію з питань: “Прозора” зарплата — запорука гідної пенсії” та “Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України: швидко, зручно, корисно”.

         


 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ !


15 квітня 2016 року набув чинності Закон України від 26.03.2016 № 1043-VIII “Про внесення змін до статті 40 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії”.

З урахуванням внесених змін для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.

Враховуючи вищевикладене, починаючи з 15.04.2016 за бажанням пенсіонера, у разі доцільності, обчислення пенсії може здійснюватись в тому числі з урахуванням заробітку за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд незалежно від перерв по 30.06.2000 року — за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами.

 

 


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об”єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат квітня місяця. Станом на 16.03.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 34028,96 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 

 


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 01.04.2016 р. розпочато виплату пенсій квітня місяця 2016 р. 

Станом на 08.04.2016 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 17721,29 тис.грн, що складає 36,4 % від потреби на квітень місяць.

 


 

ПРО РОБОТУ ВЕБ-ПОРТАЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ


Одним з основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України є підвищення якості обслуговування громадян. Зокрема, зменшення необхідності особистого відвідання і часу обслуговування, а також підвищення якості своєчасного та доступного інформування українців про зміни в пенсійному законодавстві, їхні права і обов’язки.


 

Виплата пенсій через банківські установи


Виплата пенсій через банківські установи - це не просто зміна орієнтирів Пенсійним фондом України, а складова системи заходів, спрямованих на економію пенсійних коштів. Адже банки обслуговують пенсіонерів безкоштовно, що забезпечує економію Пенсійних коштів на витрати, пов'язані із доставкою пенсій.

24 березня 2016 року в приміщенні Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області було проведено “круглий” стіл на тему: «Залучення пенсіонерів для отримання пенсії через установи банків». В даному заході взяли участь начальник управління Юрій Кашира, перший заступник начальника управління Анжела Тятюшкіна та представники банківських установ міста.


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об”єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат березня місяця. Станом на 18.03.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 39389,43 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 

 


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об”єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.03.2016 р. розпочато виплату пенсій березня місяця 2016 р. 

Станом на 12.03.2016 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 26070,08 тис.грн, що складає 53,4 % від потреби на березень місяць.

 

 


 

Пенсійний фонд інформує !


    Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області, надає інформацію про нові номери і банківські реквізити рахунків відкритих 26 лютого 2016 р. в ТВБВ № 10018/088 філії-Сумського обласного управління АТ "Ощадбанк”: 


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області завершено фінансування виплати пенсій за лютий місяць 2016 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 48337,47 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.


 

Співпрацюємо з Державною виконавчою службою з питань наповнення бюджету Пенсійного фонду України


24 лютого 2016 року в приміщенні Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області було проведено «круглий стіл»  на тему: «Стан виконання виконавчих документів про стягнення коштів в користь Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області. Проблемні питання».

В даному заході взяли участь перший заступник начальника  Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Анжела Тятюшкіна, начальник юридичного відділу управління Євгенія Божко, начальник відділу  ДВС Шосткинського міськрайонного управління юстиції Дмитро Денисюк та заступник начальника відділу  ДВС Шосткинського міськрайонного управління юстиції Тетяна Пустиннік.

10    11    12    13    14    15    16

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"