Новини пенсійного фонду

Прес-конференція для ЗМІ

12 вересня 2016 року представники Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області провели прес-конференцію для журналістів місцевих засобів масової інформації.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат вересня місяця. Станом на 12.09.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі   20236,92 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 01.09.2016 р. розпочато виплату пенсій вересня місяця 2016 р.

Станом на 06.09.2016 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 8591,01 тис.грн, що складає 17,4 % від потреби на вересень місяць.

Інформація для військовослужбовців з питань пенсійного забезпечення осіб, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції

Відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” учасникам антитерористичної операції призначаються пенсії по інвалідності, а непрацездатним членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції — пенсія у разі втрати годувальника.

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ІНФОРМУЄ: ЯК ПІДТВЕРДИТИ ПІЛЬГОВИЙ СТАЖ, ЯКЩО ПІДПРИЄМСТВО ЛІКВІДОВАНО?

Особі, яка має пільговий стаж на підприємстві, в установі, ліквідованих без правонаступника, необхідно подати заяву про підтвердження стажу роботи, яка буде розглянута Комісією з питань підтвердження періодів роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років (далі-Комісія), що діє при головному управлінні Пенсійного фонду України в Сумській області.

Проведено чергову зустріч з безробітними громадянами

17 серпня 2016 року на базі Шосткинського міськрайонного центру зайнятості головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Яна Батрак провела семінар з безробітними громадянами. На зустрічі були присутні 19 осіб зі статусом "безробітний".

ДОБРОВІЛЬНЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ВАС!

Порядок нарахування пенсій громадянам України визначений Законом України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” від 09.07.2003 р. № 1058-ІV (далі — Закон) зі змінами та доповненнями.

Контролюйте дані, що впливають на ваші пенсійні права!

Пенсійний фонд надає вам зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на ваші пенсійні права за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. У відкритому доступі на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Про накопичувальну систему загальнообов'язкового державного пенсійного страхування

6 травня 2016 року у Верховній раді зареєстровано проект Закону України № 4608 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат липня місяця. Станом на 18.07.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі   37173,21 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Місцевим журналістам розповіли про механізм виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам

04 липня 2016 року начальник відділу обслуговування громадян  Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Лариса Литвинова провела брифінг для представників місцевих засобів масової інформації.

Про умови набуття та зарахування страхового стажу

На сьогоднішній день, відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”,  для призначення громадянам пенсії за віком потрібні  дві основні умови:  досягти віку  встановленого законом,  і наявності не менш як 15 років страхового стажу. Розмір пенсії залежатиме від тривалості страхового стажу та розміру отримуваної працівником заробітної плати з якої було сплачено страхові внески до Пенсійного фонду, а з 2011 року – єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.  При цьому слід пам’ятати, що чим більша тривалість в людини страхового стажу та вищий розмір  заробітної плати -тим буде вищим розмір її пенсії.

Засідання круглого столу з представниками Державної виконавчої служби

17 червня 2016 року в приміщенні Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області в.о. начальника юридичного відділу Владислав Похтель разом із головним спеціалістом-юрисконсультом юридичного відділу Дариною Рябоконь провели зустріч у форматі «круглого столу» з начальником відділу  ДВС Шосткинського міськрайонного управління юстиції Дмитром Денисюком та заступником начальника відділу  ДВС Шосткинського міськрайонного управління юстиції Тетяною Пустиннік.

Проведено спільний тематичний семінар з роботодавцями міста

З метою сприяння легалізації зайнятості населення та детінізації заробітної плати, Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області співпрацює з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, роботодавцями міста.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат червня місяця. Станом на 16.06.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі   31123,09 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

9    10    11    12    13    14    15    16