Звіти

Новини пенсійного фонду

Урок для старшокласників: “Ми — за легальну зайнятість”

17 січня 2017 року головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Алла Редкач провела для старшокласників Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 урок на тему: “Ми — за легальну зайнятість”.

Пенсійний фонд України інформує

Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат січня місяця. Станом на 11.01.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 26372,18 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Про необхідність підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату, які надаються громадянами для призначення (перерахунку) пенсій

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 07.12.2016 року в порядку здійснення контрольної функції було розглянуто питання про практику застосування та стан виконання Закону України „Про внесення змін до статті 40 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії” № 1043-VIII від 29.03.2016 року.

Шість фактів про призначення пенсій

Кожна людина до настання пенсійного віку починає готуватися до звернення щодо призначення пенсії. Що треба знати пенсіонерові в цьому випадку?

«Пенсійний урок» для старшокласників

21 грудня 2016 року фахівець відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Світлана Черченко для старшокласників Шосткинської загальноосвітньої школи № 12 провела «пенсійний урок».

До Дня утворення Пенсійного фонду України

21 грудня – День утворення Пенсійного фонду України. Сьогодні Пенсійний фонд України – одна з найбільш потужних та розвинених інституцій в державі, яка має величезний організаційний та технічний потенціал, здатний вирішувати і реалізовувати найскладніші завдання. Робота спеціалістів Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області перш за все направлена на якісне обслуговування громадян нашого міста.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат листопада місяця. Станом на 13.11.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі   27120,59 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Відбулася прес-конференція з актуальних питань діяльності управління

15 грудня 2016 року в Шосткинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області відбулась прес-конференція для журналістів за участю начальника відділу платежів до пенсійної системи Тетяни Сотник та начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Наталії Ярош, яка складалась з кількох блоків.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинське об”єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 26.12.2016 р. розпочато виплату пенсій січня місяця 2017 року.

Станом на 30.12.2016 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 23306,94 тис.грн, що складає 100,0% від потреби на перший період січня місяця.

Реалізація та захист прав людини у сфері пенсійного забезпечення

Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Для утвердження поваги та довіри до права, вже традиційною стала всеукраїнська акція «Тиждень права».

Мінімальний розмір пенсії за віком

Відповідно пунктів 1-3 статті 28 Закон України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом. У разі виплати застрахованій особі довічної пенсії, передбаченої цим Законом, мінімальний розмір пенсії за віком у солідарній системі зменшується на розмір зазначеної пенсії.

Як непрацюючій особі збільшити страховий стаж?

З 2004 року в Україні запроваджено принцип пенсійного страхування, відповідно до якого пенсія залежить від страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачено обов’язкові платежі.

Про перерахунок пенсій з 1 грудня 2016 року

1 грудня 2016 року в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області для представників місцевих засобів масової інформації відбулась прес-конференція першого заступника начальника управління Анжели Тятюшкіної щодо питання перерахунку пенсій у зв’язку із підвищенням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з               1 грудня 2016 року.

3 ГРУДНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ

Третього грудня українське суспільство зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами. Зазначена категорія людей постійно потребує уваги, турбот та розуміння.

Зустріч зі слухачами “Університету третього віку”

29 листопада 2016 року в приміщенні центральної міської бібліотеки            ім. Толстого відбулась зустріч зі слухачами “Університету третього віку”, в якій взяли участь головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Світлана Бубенець та головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської Ірина Бодашко.

7    8    9    10    11    12    13    14    15