Місцеві вибори

КАРТА ШОСТКИ

Новини пенсійного фонду

Щодо пенсій за вислугу років з 11.10.2017 року

Пенсійне забезпечення в Україні здійснюється за нормами Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” від 09.07.2003 року № 1058-IV (далі - Закон № 1058-IV). З 11.10.2017 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” від 03.10.2017 року № 2148-VIII (далі - Закон № 2148-VIII), яким внесені відповідні зміни до Закону № 1058-IV.

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат лютого. Станом на 20.02.2018 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 73010,08 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Сучасний електронний ресурс – web-портал Пенсійного фонду України

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 01.02.2018 р. розпочато виплату пенсій лютого  2018 року

Чи зобов’язаний пенсіонер інформувати про своє працевлаштування?

Чи зобов’язаний пенсіонер інформувати про своє працевлаштування? Якщо так, то які документи треба подати в такому разі?

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду  України в Сумській області завершено фінансування виплати пенсій за січень  2018 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 94317,12 тис. гривень.  Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

Як зареєструватися на веб-порталі електронних послуг ПФУ - покрокова інструкція

Для Вашої зручності процедура реєстрації на Веб-порталі максимально спрощена.

ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ "ВОГНІ СОБОРНОСТІ ЄДНАЮТЬ УКРАЇНУ" ПІДТРИМАЛИ ДІТИ ЦЕВ!

22 січня  відзначається державне свято - День Соборності України. В усіх районних центрах, містах обласного значення, населених пунктах України цього дня  о 16:00 був даний старт Всеукраїнській акції «Вогні соборності єднають Україну». Шосткинський центр естетичного виховання приєднався до акції. Відкрили її учасники народного хореографічного ансамблю «Сюрприз» (керівники заслужені працівники освіти України Віра та Василь Тихоновські) марш – парадом з прапорами.

Про виплату пенсії по втраті годувальника студенту під час канікул

Проведено зустріч з безробітними громадянами передпенсійного віку

Як «рахують» страховий стаж до 2004 року

Пенсійний фонд України інформує

Шосткинське об”єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 26.12.2017 р. розпочато виплату пенсій січня  2018 року.

Актуальна тема сьогодення – «Легалізація заробітної плати»

Пенсійний фонд інформує

Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат грудня місяця. Станом на 15.12.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 57094,22 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

Пенсійний фонд інформує

З метою спрощення процедури отримання інформаційних послуг з питань пенсійного забезпечення в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області запроваджено нову послугу – online-консультування громадян з використанням програми «Skype».

1    2    3    4    5    6

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ