Новини пенсійного фонду

Про перерахунок пенсії з 1 грудня 2018 року

З 1 грудня 2018 року передбачено підвищення показників прожиткового мінімуму у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік». У зв`язку з цим переглядається розмір пенсій, який залежить від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 грудня цей показник становитиме 1497 гривень. Водночас з 1 грудня переглядається максимальний розмір пенсії: він підвищується з 14350 грн. до 14970 грн.

Пенсійний фонд інформує !

06 грудня 2018 року з 10.00 до 12.00 в приміщенні Центру надання адміністративних послуг міста Шостка за адресою: вул. Горького, 14 А буде проводитись прийом громадян з питань пенсійного забезпечення в онлайн режимі за допомогою технології скайп-зв'язку начальником головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Зленко Тетяною Володимирівною.

Попередні запис на прийом проводиться в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області за адресою: м. Шостка, вул. Депутатська, буд. 1, 1 поверх, каб. 4 або за телефоном 7-56-10.

Пенсійний фонд інформує

Шановні приватні підприємці! Дбайте про майбутню пенсію вже сьогодні! Своєчасно сплачуйте кошти, розрахуйтеся з боргами зі сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску, в установлені терміни подавайте звітність до системи персоніфікованого обліку - це забезпечить вам право на отримання пенсійних та соціальних виплат.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ОНЛАЙН-СЕРВІСИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

А ваш роботодавець сплачує страхові внески?

Відповідно до Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон), який набув чинності з 01 січня 2004 року, для нарахування пенсії визначальним є страховий стаж – період, за який роботодавцем або особою самостійно сплачено страхові внески до Пенсійного фонду України. Сплатили – є стаж, не сплатили – стажу немає.

Правила обчислення пільгового стажу

Підтвердження права на пільгове пенсійне забезпечення здійснюється згідно із Списком № 1 та Списком № 2 на підставі записів у трудових книжках працівників та уточнюючих довідок, виданих підприємствами на підставі первинних документів про характер виконуваної роботи та умови праці, а також про безпосередню зайнятість протягом повного робочого дня на роботах, що дають право на пільгове пенсійне забезпечення.

А що ви знаєте про добровільну сплату єдиного соціального внеску?

Усе більше в інформаційному просторі набирає обертів кампанія з роз’яснення громадянам необхідності та важливості офіційного працевлаштування. Адже все просто: легально працюєш – отримаєш у майбутньому соціальні виплати, не оформлений офіційно та отримуєш зарплату «в конверті» – той й пенсію шукатимеш «в конверті»…

На веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України запрацював кабінет роботодавця

Пенсійний фонд України продовжує розширювати можливості веб-порталу електронних послуг. Відтепер на порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо.

Нові інформаційні сервіси Фонду: швидко, зручно, ефективно

Електронне пенсійне посвідчення – унікальний сучасний технологічний інструмент

Роботодавці! Легалізуйте трудові відносини з працівниками!

Шосткинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» попереджає усіх роботодавців та осіб, які здійснюють діяльність без державної реєстрації, про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин або здійснення діяльності без державної реєстрації та сплати податків, єдиного внеску й обов’язкових платежів.

Запроваджено сервіс надання електронних документів ПФУ з підтвердженим QR-кодом

Виникла необхідність в довідці або відомостях з Пенсійного фонду України?

Шановні роботодавці!

Доводимо до вашого відома, що відповідно до законодавства за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору роботодавець несе відповідальність.

Спільна мета - легальна зайнятість населення

Сьогодні, як ніколи гостро, перед нами стоїть питання легалізації трудових відносин та детінізації заробітних плат. На даний час виплата «тіньової» заробітної плати (так звана заробітна плата «в конверті») та нелегальне використання праці найманих працівників (без укладання трудових договорів, угод) стали, на жаль, нормою життя.

СМС-повідомлення – сучасний сервіс Пенсійного фонду України

Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою смс-розсилок.

1    2    3    4    5    6