Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

В Шостці пройшло виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

На обговорення було винесено ряд актуальних питань, а саме розвиток місцевих бюджетів в умовах бюджетної децентралізації, фінансове забезпечення дорожнього господарства та залізничне сполучення, утилізація пестицидів,дислокація військових формувань на території району та забезпечення житлом військовослужбовців.

 

Голова Комітету з питань бюджету Андрій Павелко  зазначив, що виїзні засідання стали традиційними і є ефективними, адже подібні зустрічі допомагають вирішувати нагальні проблеми територій.

Завдяки такому формату не потрібно нічого доповідати у листах і обґрунтовувати важливість того чи іншого питання. Члени Комітету на власні очі побачили картину і оцінили ситуацію. Тож виїзні засідання гості з Києва назвали прямим контактом з Урядом та найкоротшим шляхом до розвитку територій.

 

Як підкреслив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, на бюджетній політиці зав’язані практично всі ключові питання життєдіяльності області.

«Попри позитивні зміни для місцевих бюджетів внаслідок реформування бюджетного та податкового законодавства, сьогодні ряд питань неможливо відразу вирішити лише місцевими ресурсами. Для цього потрібні державні механізми і підтримка. Тому виїзне засідання покликане у практичній площині вирішувати проблемні питання та допомагати територіям», – переконаний він.  

 

Шосткинці першочергово підняли перед членами Комітету питання екологічної безпеки та виділення з державного бюджету коштів на вивезення з їхньої території та знешкодження особливо небезпечних пестицидів. Як повідомив міський голова Шостки Микола Нога, для цього необхідно 12 мільйонів гривень.

 

Міський керманич відзначив також важливість розвитку прикордонних зон, якою є Шосткинщина. З цим пов’язана необхідність зміцнення обороноздатності та приділення уваги військовим формуванням на території району.

 

Не менш важливим постало питання ремонту автомобільних шляхів, особливо за маршрутом Шостка – Кролевець, а також відновлення залізничного сполучення. У ході обговорення прозвучала пропозиція виділити кошти  з державного бюджету на дану ділянку дороги та поновити рух на пасажирському залізничному напрямку Шостка – Суми. 05.06.2016 10:00

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/10755-vyyizni-zasidannya-byudzhetnoho-komitetu-tse-pryamyy-kontakt-z-uryadom.html
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"