Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі очолив Кашира Ю.Ю.

06/12/13

4 грудня 2013 року начальник головного управління  Пенсійного фонду України в Сумській області Грицай С.М. представив колективу управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі нового начальника управління –  Каширу Юрія Юрійовича. З призначенням нового керівника управління привітали міський голова  Нога М.П.  та голова Шосткинської районної державної адміністрації    Молошний А.П.

Начальник головного управління  Пенсійного фонду України в Сумській області Грицай С.М. акцентував увагу колективу управління на головних завданнях і висловив впевненість в тому, що управління на чолі з   Каширою Ю.Ю. приложить максимум сил для їх виконання.