Уряд визначив нормативи відрахування частини прибутку

Кабінет Міністрів України постановою від 01.03.2017 року № 120  затвердив у розмірі 50 відсотків базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2016 році господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, а також господарських товариств, 50 і більше відсотків акцій (часток) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків, у тому числі дочірніх підприємств.

Для публічних акціонерних товариств "Укргідроенерго" та "Державний ощадний банк України" базовий норматив затверджено у розмірі 30 відсотків.

У разі невиплати до 1 липня 2017 р. суб'єктом господарювання дивідендів за результатами його фінансово-господарської діяльності у 2016 році, суб'єктам управління корпоративними правами держави доручено вживати заходи до розірвання контракту з керівником такого суб'єкта господарювання.

31.03.2017 14:30

Источник: Шосткинська ОДПІ http://www.shostka-rada.gov.ua/organy_vlady/shostkinska_mdpi/podatkova/