Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

У тестовому режимі запрацював механізм зупинення реєстрації податкової накладної

Шосткиська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області інформує: 01.04.2017 набрали чинності пп. 4 і 5 п. 94 р. I Закону України від 20 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (далі – Закон № 1797) щодо змін до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) в частині зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) та щодо доповнення п. 201.16 ст. 201 Кодексу відповідно.

А саме, п. 201.16 ст. 201 Кодексу передбачено, що реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН може бути зупинена у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у разі відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, встановлених відповідно до п. 74.2 ст. 74 Кодексу.

При цьому на виконання вимог пп. 201.16.3 п. 201.16 ст. 201 Кодексу 31.03.2017 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 № 190 «Про встановлення підстав для прийняття рішення комісією Державної фіскальної служби про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації» (далі – Постанова).

Разом з цим відповідно до п. 57 підр. 2 р. XX Кодексу період з 1 квітня 2017 року до 1 липня 2017 року є перехідним періодом, протягом якого процедура, визначена п. 201.16 ст. 201 Кодексу, здійснюється без фактичного зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у ЄРПН.

Крім того, п. 22 р. I Закону № 1797 внесено зміни до статей 52 та 53 Кодексу в частині порядку надання податкових консультацій та наслідків застосування податкових консультацій.

Зокрема, ст. 52 Кодексу встановлено вимоги до форми запиту на отримання податкової консультації, змінено порядок та строки надання податкових консультацій. За зверненням платників податків контролюючі органи надають індивідуальні податкові консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом 25 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом.

З оновленим текстом Кодексу та Постановою можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

18.04.2017 10:57

Источник: Шосткинська ОДПІ http://www.shostka-rada.gov.ua/organy_vlady/shostkinska_mdpi/podatkova/

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"