Звіти

На Сумщині вже зафіксовано рекордну суму до сплати ПДВ 205 млн. гривень

Про це повідомив Олексій Мазуренко, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області

– Результати діяльності ДФС Сумщини минулого року заклали фундамент для зростання економіки в 2017 році. Адже, в минулому 2016 році забезпечено збір до загального фонду державного бюджету 5,1 млн. гривень, – говорить Олексій Мазуренко. – Порівняно з 2015 роком забезпечено приріст збору податків на 1,4 млн. грн, або на 36,2 відсотки.

Одним з найбільш важливих напрямів в роботі територіальних органів ДФС Сумської області є погашення податкового боргу.

Маємо наступні результати: за 2016 рік до Зведеного бюджету в рахунок погашення податкового боргу мобілізовано – 84,7 млн. грн (зокрема до державного бюджету – 64,2 млн. грн, до місцевих бюджетів – 20,5 млн. грн), списано безнадійного податкового боргу на загальну суму 164,2 млн. гривень.

Загальний залишок невідшкодованих сум ПДВ на рахунки платників у порівнянні з минулим роком зменшився на 234 млн. грн, або 83 відсотка. Станом на 01.01.2017 залишок невідшкодованих сум ПДВ на рахунок платника – 47,9 млн. грн, станом на 01.01.2016 – 281,9 млн. гривень.

Цей рік також почався з рекорду. Зафіксовано найбільший показник за всю історію адміністрування ПДВ. Платниками задекларовано до сплати 205,6 млн. гривень. До речі, в минулому році середньомісячна сума декларування  складала 79 млн. гривень. Ці кошти підуть на пенсії, заробітну плату, виплати малозабезпеченим, фінансування інфраструктурних проектів тощо.

03.03.2017 16:16

Источник: Шосткинська ОДПІ http://www.shostka-rada.gov.ua/organy_vlady/shostkinska_mdpi/podatkova/