Звіти

На Cумщині проживає 40 мільйонерів

Із 10 193 громадян, котрі відзвітувалися про минулорічні доходи, 40 задекларували доходи, що перевищують 1 мільйон гривень. Про це повідомляє Олексій Мазуренко, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області.

Порівняно з минулим роком кількість податних декларацій збільшилась на 648. Декларанти визначили до сплати майже 22 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб та 4,3 мільйона гривень військового збору. Таким чином, цього року за підсумками деклараційної кампанії до бюджетів всіх рівнів буде спрямовано 26,3 мільйона гривень податків.

Отримання спадщини задекларували 2632 особи, про доходи, отримані від продажу рухомого майна, відзвітували 80 декларантів, продаж сільськогосподарської продукції задекларували 1355 громадян, 707 чоловік продавали нерухоме майно тощо.

Щодо задекларованих іноземних доходів, то їх у своїх деклараціях зазначили про це 239 жителів Сумщини.

Щодо мільйонерів, то 24 з них проживає у Сумах, 4 в Ромнах, 3 в Кролевці, 3 в Сумському районі, по одному мільйонеру налічується в Глухові, Путивлі, Конотопі та Білопіллі  та Шостці.

23.05.2016 12:54

Источник: Шосткинська ОДПІ http://www.shostka-rada.gov.ua/organy_vlady/shostkinska_mdpi/podatkova/