Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Шосткинська МДПІ інформує...

ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У СФЕРІ ЗАСТОСУВАННЯ КАСОВОЇ ТЕХНІКИ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ ДООПРАЦЮВАННЯ РРО ТА ЗАЗНАЧЕННЯ КОДІВ УКТ ЗЕД У ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХі

Отримали спадщину чи коштовний подарунок – маєте задекларувати

Нульова ставка для платників податку на прибуток

Правила нарахування пені зазнали змін

Кому надійде повідомлення про сплату транспортного податку

Затверджено новий порядок ведення реєстру відшкодування ПДВ

Механізм відшкодування буде зведено до декількох кроків – подача заявки, публікація цієї заявки в реєстрі, проведення перевірок та відшкодування податку в автоматичному режимі.

Кабінет міністрів України затвердив новий порядок ведення реєстру відшкодування податку на додану вартість (ПДВ), значно скорочує можливості для зловживань у цій сфері. Рішення було прийнято в ході засідання уряду одноголосно.

2017: податкові накладні та інші ПДВ-новації

Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області інформує, що з початку 2017 року при здійсненні операцій з постачання товарів, у податковій накладній в обов'язковому порядку має бути вказаний код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних та імпортних товарів - 10 знаків для інших товарів - не менше 4 знаків). Код товару згідно з УКТ ЗЕД зазначається на всіх етапах поставки товарів від виробника або імпортера до кінцевого споживача і незалежно від дати придбання або виготовлення такого товару. УКТ ЗЕД складається на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів і затверджується Законом України від 19 вересня 2013 № 584-VII «Про Митний тариф України.

Про суми власних доходів дізнайтеся в Електронному кабінеті платника

В Шосткинськинській ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області нагадують, що з початку року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році. Інформацію про власні нараховані та отримані минулорічні доходи ви легко можете отримати засобами Інтернет.

ПРОДАЖ ОБ'ЄКТУ НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЯКИЙ ЗНАХОДИТЬСЯ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ

Державна фіскальна служба України листом від 17.01.2017 р. N 740/Р/99-99-13-02-03-14 надала роз’яснення щодо продажу об'єкта нерухомого майна - квартири, яка знаходиться на тимчасово окупованій території.

Нарахування ЄСВ з мінімальної зарплати: таблиця від ДФС

ОПОДАТКУВАВННЯ ВІЙСЬКОВИМ ЗБОРОМ ОКРЕМИХ ВИДІВ ДОХОДІВ

Погашення податкового боргу – зміни у 2017 році

Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області нагадує повідомляє, що  Законом України від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (далі – Закон №1797), що набрав чинності з 01.01.2017, внесені зміни до глави 9 розділу II Податкового кодексу України (далі – ПКУ), яка регламентує правила погашення податкового боргу платників податків.  Законом №1797, зокрема:

Роман Насіров: Наша головна мета – розширювати відносини з США

Головна мета фіскальної служби у рамках зовнішньоекономічної діяльності – розширення відносин з США, конкретними агенціями та бізнесом. Про це заявив Голова ДФС Роман Насіров в інтерв’ю інформаційному агентству «Укрінформ».

Про застосування ставок податку на доходи фізичних осіб та військового збору

Слід враховувати, що до доходів, отриманих у 2016 році, застосовується ставка податку на доходи фізичних осіб:

Роман Насіров: Результати детінізації – додаткові десятки мільярдів надходжень до бюджету

2017 рік почався з нових рекордів. У січні зафіксовано найбільший показник за всю історію адміністрування ПДВ - платниками задекларовано до сплати 22,4 млрд гривень ПДВ. «Таких цифр ще ніколи не було, це на сьогодні рекордний для нас результат», - зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

1    2    3    4    5    6    7    8

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ