Місцеві вибори 2015

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Про результати ревізії сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності органів місцевого самоврядування Клишківської сільської ради Шосткинського району

Шосткинською об’єднаною державною фінансовою інспекцією, згідно Плану контрольно-ревізійної роботи на ІV квартал 2013 року проведено ревізію сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності органів місцевого самоврядування Клишківської сільської ради Шосткинського району за період з 01.10.2010 по 31.12.2013 (сільський голова Прядка Б.В., головний бухгалтер Богаш Ю.І.).

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму  102,22 тис. грн, в тому числі:

- фінансові порушення що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів (незаконні витрати)на загальну суму  42,41 тис. гривень.

- недоотримання фінансових ресурсів сільським бюджетом на загальну суму 13,55 тис. гривень;

- фінансові порушення що не призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 46,26 тис. гривень.

З виявленої суми порушень в ході ревізії відшкодовано 6,61 тис. грн, з яких: операції з ресурсами, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до їх втрат на загальну суму 0,57 тис. грн., недоотримання фінансових ресурсів сільським бюджетом на суму 1,86 тис. грн та інших порушень фінансової дисципліни на суму 4,18 тис. гривень.

За результатами ревізії складено 4 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164-2 КУпАП та 1 протокол за ч.5 ст. 164-12 КУпАП на сільського голову.

На ім’я сільського голови Клишківської сільської ради направлено лист-вимогу про усунення виявлених фінансових порушень.

Про результати ревізії проінформовано Шосткинську міжрайонну прокуратуру та Шосткинську районну державну адміністрацію.

Шосткинської ОДФІ

Т.О.Зарубіна