Місцеві вибори

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Про результати ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального підприємства ВУВКГ

Про результати ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"

Шосткинською об’єднаною державною фінансовою інспекцією, згідно розділу VІІ "Шосткинська об'єднана державна фінансова інспекція" Плану  контрольно-ревізійної роботи Державної фінансової інспекції в Сумській області на ІІ квартал 2013 року проведена ревізія окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" за період з 01.01.2010 по 30.04.2013.

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 142763,37 гривень, з яких в ході ревізії усунуто 28110,61 гривень.

З загальної суми порушень:

- фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 114652,76 гривень (незаконних витрат внаслідок нарахування та виплати заробітної плати працівникам підприємства - 112830,12 грн. недоотримано фінансових ресурсів внаслідок невідшкодування орендарем витрат та заниження орендної ставки – 1822,64 грн.);

- порушень фінансової дисципліни, що не призвели до втрат фінансових ресурсів в сумі 28110,61 гривень (заниження в обліку вартості необоротних активів - 28110,61 грн).

За результатами ревізії складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164-2 КУпАП на директора підприємства Міхньова О.М., начальника планово-економічного відділу Бігун Г.М та бухгалтера Шемет Т.М. На ім’я директора підприємства направлено лист-вимогу про усунення виявлених фінансових порушень.

Про результати ревізії проінформовано Шосткинську міжрайонну прокуратуру, Шосткинський МРВ УСБУ в Сумській області та Шосткинську міську раду.

Начальник Шосткинської ОДФІ

Т.О.Зарубіна