Місцеві вибори 2015

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності в Комунальному закладі Сумської обласної ради Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів

Шосткинською об’єднаною державною фінансовою інспекцією, згідно Плану контрольно-ревізійної роботи на ІІ квартал 2015 проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської комунального закладу Сумської обласної ради Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів за період з 01.01.2012 по 30.06.2015 (директор Захарченко В.С., головний бухгалтер Семенова В.П.).

Ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму   107,20 тис. грн, в тому числі:

- фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів (незаконні витрати) на загальну суму   33,69 тис. гривень;

- недоотримання фінансових ресурсів обласним бюджетом на загальну суму 72,88 тис. гривень;

- фінансові порушення, що не призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 0,63 тис. гривень.

В період ревізії порушення усунуті на загальну суму 29,76 тис. грн, в тому числі: фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів (незаконні витрати) в сумі 29,13 тис. грн; порушення, що не призвели до втрат фінансових ресурсів в сумі 0,63 тис. гривень.

За наслідками проведеної ревізії складено 7 протоколів про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164-2 КУпАП на директора, головного бухгалтера, 2 бухгалтерів, заступника директора з НВР, заступника директора з ВР, секретаря-друкарку, також складено 1 протокол за ч.1 ст.164-12 КУпАП на директора закладу.

На ім’я директора комунального закладу Сумської обласної ради Шосткинської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів направлено лист з вимогою забезпечення вичерпних заходів для повного усунення виявлених фінансових порушень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Також застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, ініційовано застосування фінансової санкції у вигляді призупинення бюджетних асигнувань.

Про результати ревізії проінформовано Шосткинську міжрайонну прокуратуру.

Начальник Шосткинської ОДФІ                                                        Т.О.Зарубіна

10.09.15

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ