Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про контрольно-ревізійну роботу Шосткинської державної фінансової інспекції

Про контрольно-ревізійну роботу Шосткинської державної фінансової інспекції

 

Відповідно до Закону України "Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" від 28.12.2014 №76 з початком 2015 року Державна фінансова інспекція в Сумській області поновила ревізії, та проводить їх на загальних підставах.

Як фінансова інспекція так, безпосередньо, і Шосткинська державна фінансова інспекція для забезпечення повноважень, здійснює контроль за дотриманням бюджетного законодавства, цільовим та ефективним використанням коштів державного та місцевих бюджетів, веденням бухгалтерського обліку, складанням фінансової і бюджетної звітності, кошторисів та інших документів, що застосовуються  в процесі виконання бюджету.

В даний час Шосткинська ОДФІ працює над забезпеченням виконання Пріоритетних напрямів роботи Державної фінансової інспекції України на 2015 рік, затверджених Міністром фінансів України, зокрема, забезпечення контролю у пріоритетних для держави сферах національної безпеки і оборони.

З 28 січня 2015 року в Україні розпочаті ревізії фінансово-господарської діяльності Головного управління Національної гвардії, установах і організаціях, що належать до сфери його управління, за 2013 і 2014 роки та завершений звітний період 2015 року, в тому числі щодо використання коштів, виділених з резервного фонду державного бюджету у зв'язку з оголошеною мобілізацією.

Не залишається осторонь і Шосткинська ОДФІ, якою  розпочато ревізію в підрозділі, підпорядкованому Головному управлінню Національної гвардії України.

Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України на потреби Збройних Сил та інших військових формувань, які беруть участь в антитерористичній операції з резервного фонду Державного бюджету України виділено значні суми бюджетних коштів.

Зокрема, у 2014 році в порівнянні з 2013 роком майже удвічі збільшилася сума витрат державного бюджету на потреби військових формувань, що перевіряються.

Тому, серед питань, що ревізуються, найактуальнішими є питання, пов’язані з правильністю та законністю витрачання коштів резервного фонду Державного бюджету України, дотримання порядку проведення закупівель.

Поза увагою ревізорів не залишаться і питання: грошового забезпечення військовослужбовців, харчуванням, обмундируванням, використанням коштів на капітальні видатки.

Дотримання об’єктами контролю фінансово-бюджетної дисципліни є запорукою ефективного та цільового використання фінансових ресурсів.

В час коли держава перебуває фактично у стані війни, ми маємо подвійну відповідальність за виконання повноважень щодо здійснення державного – фінансового контролю за використанням бюджетних коштів та державного майна.

Отже, належне виконання функцій та обов’язків, передбачених чинним законодавством, підрозділами Національної гвардії України, та повноважень органами державного фінансового контролю є запорукою незалежності та цілісностінашої держави.

 

 

24.02.15

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"