Місцеві вибори

Підсумки роботи Шосткинської об’єднаної держфінінспекції за 5 місяців 2014 року

Підсумки роботи Шосткинської об’єднаної держфінінспекції за 5 місяців 2014 року.

Головним завданням інспекції є здійснення державного внутрішнього фінансового контролю за використанням бюджетних коштів на всіх стадіях бюджетного процесу, використанням і збереженням державного майна, правильністю ведення бухгалтерського обліку і достовірністю фінансової звітності у підконтрольних установах.

Метою такого контролю було і залишається виявлення фінансових порушень та вжиття заходів для відшкодування завданих порушеннями збитків і притягнення до відповідальності винних осіб.

За 5 місяців 2014 року Шосткинської об’єднаною держфінінспекцією проведено 7 контрольних заходів, фінансові порушення виявлені на всіх об’єктах та проведено 63 перевірки державних закупівель на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

Обсяг перевірених фінансових та матеріальних ресурсів склав             174620,19 тис.гривень.

З перевірених протягом поточного періоду об’єктів різних форм власності незаконні, нецільові витрати, а також недостачі коштів і матеріальних цінностей виявлено на 8 підприємствах, в установах і організаціях на загальну суму 345,25 тис. гривень.

Крім того, виявлено недоотримання бюджетами всіх рівнів, бюджетними установами і організаціями, підприємствами всіх форм власності  фінансових ресурсів на загальну суму 270,72 тис. гривень.

Серед порушень фінансово-бюджетної дисципліни найбільш суттєвими є: не нарахування орендної плати по договорам оренди, не виставлення рахунків на оплату за оренду комунального майна в повному обсязі за весь період дії договорів оренди та відсутністю у бухгалтерському обліку дебіторської заборгованості; проведення завищених витрат на оплату праці; списання коштів на видатки (витрати) всупереч законодавству без отримання товарів, робіт та послуг, або в обсягах, вищих від їх фактичної вартості та інші.

У межах прав і наданих державою повноважень Шосткинською об’єднаною держфінінспекцією вжито відповідні заходи, в результаті яких у січні – травні 2014 року забезпечено відшкодування і поновлення фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 413,41 тис.гривень.

За порушення фінансової дисципліни всього за результатами ревізій на 31 осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення по ст.164 – 2 КУпАП, на 7 осіб складено протокол про адміністративні правопорушення по ст. 164-12 КУпАП.

За результатами проведених контрольних заходів застосовано фінансові санкції до порушників фінансово-бюджетної дисципліни, а саме: зупинено операції з бюджетними коштами – 16 та призупинено бюджетних асигнувань -4.

До дисциплінарної та матеріальної відповідальності в звітному періоді притягнуто 12 посадових осіб. За результатами контрольних заходів прийнято 14 управлінських рішень.

Начальник Шосткинської ОДФІ                                                    Зарубіна Т.О.

05.06.2014