Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Підсумки роботи Шосткинської об’єднаної держфінінспекції за 5 місяців 2014 року

Підсумки роботи Шосткинської об’єднаної держфінінспекції за 5 місяців 2014 року.

 

Головним завданням інспекції є здійснення державного внутрішнього фінансового контролю за використанням бюджетних коштів на всіх стадіях бюджетного процесу, використанням і збереженням державного майна, правильністю ведення бухгалтерського обліку і достовірністю фінансової звітності у підконтрольних установах.

Метою такого контролю було і залишається виявлення фінансових порушень та вжиття заходів для відшкодування завданих порушеннями збитків і притягнення до відповідальності винних осіб.

За 5 місяців 2014 року Шосткинської об’єднаною держфінінспекцією проведено 7 контрольних заходів, фінансові порушення виявлені на всіх об’єктах та проведено 63 перевірки державних закупівель на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

Обсяг перевірених фінансових та матеріальних ресурсів склав             174620,19 тис.гривень.

З перевірених протягом поточного періоду об’єктів різних форм власності незаконні, нецільові витрати, а також недостачі коштів і матеріальних цінностей виявлено на 8 підприємствах, в установах і організаціях на загальну суму 345,25 тис. гривень.

Крім того, виявлено недоотримання бюджетами всіх рівнів, бюджетними установами і організаціями, підприємствами всіх форм власності  фінансових ресурсів на загальну суму 270,72 тис. гривень.

Серед порушень фінансово-бюджетної дисципліни найбільш суттєвими є: не нарахування орендної плати по договорам оренди, не виставлення рахунків на оплату за оренду комунального майна в повному обсязі за весь період дії договорів оренди та відсутністю у бухгалтерському обліку дебіторської заборгованості; проведення завищених витрат на оплату праці; списання коштів на видатки (витрати) всупереч законодавству без отримання товарів, робіт та послуг, або в обсягах, вищих від їх фактичної вартості та інші.

У межах прав і наданих державою повноважень Шосткинською об’єднаною держфінінспекцією вжито відповідні заходи, в результаті яких у січні – травні 2014 року забезпечено відшкодування і поновлення фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 413,41 тис.гривень.

За порушення фінансової дисципліни всього за результатами ревізій на 31 осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення по ст.164 – 2 КУпАП, на 7 осіб складено протокол про адміністративні правопорушення по ст. 164-12 КУпАП.

За результатами проведених контрольних заходів застосовано фінансові санкції до порушників фінансово-бюджетної дисципліни, а саме: зупинено операції з бюджетними коштами – 16 та призупинено бюджетних асигнувань -4.

До дисциплінарної та матеріальної відповідальності в звітному періоді притягнуто 12 посадових осіб. За результатами контрольних заходів прийнято 14 управлінських рішень.

 

Начальник Шосткинської ОДФІ                                                    Зарубіна Т.О.

 

 

05.06.2014

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"