Звіти

Щодо прийому на навчання в Інститут державного управління у сфері цивільного захисту

Інститут державного управління у сфері цивільного захисту відповідно до ліцензії МОН України оголошує у 2019 році набір слухачів для отримання вищої освіти за другим (магістерським) рівнем за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» та за спеціальністю 261 «Пожежна безпека» за кошти фізичних і юридичних осіб за заочною формою навчання.

На навчання для здобуття ступеня магістра приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра чи магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), в тому числі за іншою спеціальністю (напрямком підготовки).

Термін навчання в Інституті становить 1 рік 9 місяців, вартість – 16 800 грн. за весь період навчання.

Прийом заяв і документів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» здійснюється з 13 травня по 23 липня 2019 року, у тому числі:

13 травня – 3 червня: реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови;

13 – 31 травня: складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю;

2 липня: основна сесія єдиного вступного випробування (іноземна мова).

Зарахування вступників буде здійснюватись на підставі рейтингового списку, що формуватиметься з урахуванням результатів вступних іспитів та фахових вступних випробувань, складених в Інституті.

Прийом заяв і документів за спеціальністю 261 «Пожежна безпека» здійснюється з 13 липня по 14 серпня 2019 року, фахові вступні випробування: з 2 по 6 вересня 2019 року.

Інформаційні довідки надаються за тел.:

- (044) 430-40-18 (навчально-методичний відділ);

- для вступу на навчання на здобуття ступеня магістра за спеціальністю 261 «Пожежна безпека»: (044) 428-15-14 (кафедра профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення);

- для вступу на навчання на здобуття ступеня магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»: (044) 468-91-84 (кафедра державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами).

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті: http://iducz.dsns.gov.ua (розділ «ВСТУПНИКУ», далі «Магістратура «Публічне управління та адміністрування»» або перейти за посиланням: https://iducz.dsns.gov.ua/ua/Magistratura-Pozhezhna-bezpeka.html); електронна пошта: iduscz.kyiv@dsns.gov.ua.

Управління економіки Немирівської

14.05.2019 16:22