Звіти

21 травня відбудуться громадські слухання

21.05.2019 року  о 15.00 год. в приміщенні КПНЗ Шосткинської міської малої академії наук, вул.Садовий бульвар,11 відбудуться громадські слухання проекту рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради «Про затвердження  Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення  міста Шостка»   Запрошуємо мешканців міста прийняти участь в обговоренні проекту.

Анонс культурного життя Шостки 13.05.19 - 19.05.19

Оголошення для суб’єктів господарювання, організацій, асоціацій малого та середнього бізнесу

До виконавчого комітету надійшло звернення від споживчого товариства «Ай.Ем.Ті.Ді. – Інтернейшл» щодо проведення для суб’єктів господарювання,

організацій, асоціацій малого та середнього бізнесу семінару на тему «Оздоровлення економіки України». У разі зацікавленості просимо вищевказаних суб’єктів звернутися до  управління економіки ШМР (shostka_ekonom@ukr.net. 2 20 69) для організації відповідного заходу.

Анонс культурного життя Шостки 06.05.19 - 12.05.19

До уваги громадян!

26 березня 2019 року відбудеться виїзний прийом громадян заступником директора  Департаменту – начальником Управління контролю за діяльністю органів та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України  Вишневським Юрієм Анатолійовичем.

Прийом проводитиметься за адресою : м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28.  Початок  о 10.30

Запис на прийом проводиться за тел.: (0542) 66-19-45

Анонс культурного життя Шостки 22.04.19 - 28.04.19

25 квітня відбудуться громадські слухання

Фінансове управління Шосткинської міської ради повідомляє, що   25 квітня 2019 року о 15-00 год. в приміщенні КПНЗ Шосткинська міська мала  академія наук (вул. Садовий бульвар, 11, третій поверх ) відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту рішення Шосткинської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

Анонс культурного життя Шостки 15.04.19 - 21.04.19

24 квітня відбудуться громадські слухання

Громадські слухання з питання обговорення регуляторного акту - проекту рішення Шосткинської міської ради “ Про програму  розвитку малого та середнього підприємництва Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки ” відбудуться 24.04.2019 року, о 15-00 год., в приміщенні КПНЗ Шосткинська міська мала  академія наук, вул.Садовий бульвар, 11.

Анонс культурного життя Шостки 08.04.19 - 15.04.19

Відбудеться обговорення проекту регуляторного акту

15.04.2019р. о 15-00 годині в приміщенні Шосткиської міської малої академії наук учнівської молоді (вул.Садовий бульвар, 11) відбудеться обговорення проекту регуляторного акту  «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».

Анонс культурного життя 01.04.19 - 07.04.19

Анонс культурного життя Шостки 25.03.19-31.03.19

Анонс культурного життя Шостки 18.03.19 - 24.03.19

До уваги шосткинців та гостей міста!

З 8.00   16 березня 2019 року  на період ремонтних робіт автодороги  буде перекрито рух автомобільного транспорту  на ділянці дороги від  ЗОШ № 9 (перехрестя вулиць Воронізька - Сумська )  до  залізничного переїзду по вул. Воронізькій

Рух громадського транспорту буде здійснюватися в об’їзд від  вулиці  Кожедуба – Привокзальна – Родини Кривоносів.

1    2    3    4    5    6    7    8