Анонс культурного життя Шостки 18.03.19 - 24.03.19

До уваги шосткинців та гостей міста!

З 8.00   16 березня 2019 року  на період ремонтних робіт автодороги  буде перекрито рух автомобільного транспорту  на ділянці дороги від  ЗОШ № 9 (перехрестя вулиць Воронізька - Сумська )  до  залізничного переїзду по вул. Воронізькій

Рух громадського транспорту буде здійснюватися в об’їзд від  вулиці  Кожедуба – Привокзальна – Родини Кривоносів.

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів - ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»

Оголошується конкурс  на заміщення вакантної посади директора комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів - ліцей  Шосткинської міської ради Сумської області»

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 - дошкільний навчальний заклад

Оголошується конкурс  на заміщення вакантної посади директора  комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 - дошкільний навчальний заклад ім. Героя Радянського Союзу Колодко М.О. Шосткинської міської ради Сумської області»

Анонс культурного життя Шостки 11.03.19 - 17.03.19

Оголошення

Публічне представлення інформації про виконання бюджету управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради за 2018 рік відбудеться 15 березня 2019 року о 15 годині   за адресою:  м. Шостка, вул. Свободи, буд. 43а, каб.10.

Оголошення

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Анонс культурного життя Шостки 25.02.19 - 03.03.19

Анонс культурного життя 18.02.19 -24.02.19

Година пам'яті «Небесна Сотня: янголи, які стали героями»

Шосткинський бізнес - форум «Сіверщина аграрна» відкриває можливості!

Для створення власного агробізнесу 22 лютого 2019 року запрошуємо Вас на бізнес – форум «Сіверщина аграрна».

Анонс культурного життя 11.02.19-17.02.19

Міська конкурсно-розважальна програма «Романтична пара», 14 лютого, центр естетичного виховання «Юність» (вул. Свободи, 18), 14.00;

Мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 15 лютого, площадка біля пам'ятника загиблим в Афганістані

(парк Свободи), 10.00.

Шосткинців запрошують на програму "Романтична пара"

Міська конкурсно- розважальна програма "Романтична пара" відбудеться в центрі "Юність" (вул. Свободи, 18) 14 лютого 2019 року. Початок о 14.00.

Анонс культурного життя міста 04.02.19 - 10.02.19

Оголошення про перенесення дати громадських слухань

Громадські слухання з питання обговорення  зміни тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах  загального користування, анонсовані  на 29.01.2019  року о 16-00 год. в приміщенні Центру культури і дозвілля, (вул.Садовий бульвар,13), відбудуться  05.02.19 року   о 16-00 год. в приміщенні Центру культури і дозвілля, (вул.Садовий бульвар,13).

Анонс культурного життя Шостки 28.01.19-03.02.19

1    2    3    4    5    6    7