Відбулась традиційна спартакіада до Дня місцевого самоврядування

12/12/19

11 грудня 2019 року   відбулась традиційна спартакіада до Дня місцевого самоврядування.  Змагались  збірна команда депутатів шосткинського району та міської об’єднаної територіальної громади та збірна команда працівників райради і міськвиконкому. В змаганнях з волейболу перемогли депутати, рахунок 25:13 і 25:14. В змаганнях з футзалу перемогла збірна команда працівників райради та міськвиконкому 5:2 , а в виконанні штрафних кидків в баскетбольний кошик двома влучними кидками Андрія Доценка та Дениса Харченка  збірна команда працівників райради та міськвиконкому стала переможцем спартакіади! Яскраве закінчення спортивного року!