Звіти

"Спорт для всіх" запрошує на крос!

11 жовтня 2019 року о 13.00 відбудеться  легкоатлетичний кроc, присвячений світлій пам'яті керівників фізичного виховання ХТК імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ- Супруна Віктора Миколайовича і Клещенка Віктора Павловича.

Збір учасників біля музею І.Кожедуба 11.10.19р. о 12.30. Бажаючі взяти участь у легкоатлетичному кросі забов'язані мати при собі довідку про стан здоров'я, або заяву, згоду про персональну відповідальність за участь у змаганнях. З питань проведення звертатися до оргкомітету за телефонами : 0672908625, 0991054621.

30.09.2019 11:22

Источник: Спорт для всіх. Шосткинський МЦФЗН https://www.facebook.com/shostkasportforall/?__tn__=kCH-R&eid=ARCSP02SGOCkPWvvZWtYo6e3uNbVr8yphYGxKYlPGgbtfYZXllbMsys2_MnHt5o8h1KazqgOoayDLWbx&hc_ref=ARTqvV9VmydK_67wrmN1V1xgOU-NFNGyJ0OjzzFeB0n4nQkuMxcJR7t8rY1kwjv02-g&fref=nf&__xts__[0]=68.ARCOPvyEr7NYH4n