Новини спорту

"Спорт для всіх" запрошує на крос!

11 жовтня 2019 року о 13.00 відбудеться  легкоатлетичний кроc, присвячений світлій пам'яті керівників фізичного виховання ХТК імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ- Супруна Віктора Миколайовича і Клещенка Віктора Павловича.

В Шостці відзначили День фізкультури і спорту

Заходи присвячені Дню ФК і Спорту продовжились в Палаці спорту "Свема" в яких взяли участь учні 4Б класу Шосткинської спеціалізованої школи 1

У Шостці пройшла інтегрована спартакіада (сюжет)

Четвертий рік поспіль в нашому місті проходить Інтегрована спартакіада серед депутатів районної, міської рад та людей з обмеженими можливостями. Змагання пройшли  з чотирьох видів спорту: дартс, пауерліфтинг, стрільба з пневматичної гвинтівки та естафета.

12.09.2019 10:31 / Shostka-news / Комментарии (0)

День фізичної культури і спорту в Шостці

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають день фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.
З нагоди цього свята 11 вересня 2019 року на стадіоні "Свема" відбувся захід з бамперболу та захід навчання катанню на гіробордах, в якому взяли участь учнi першого курсу ДНЗ «Шосткинський центр ПТО».
Учасники заходу мали змогу позмагатися між собою та з користю для здоров'я провести своє дозвілля.

Вихованець КДЮСШ «Барса» став переможцем змагань

27-28 липня 2019 року у Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з тенісу серед юнаків до 12 років . Участь у змаганнях взяли 14 спортсменів з Києва, Хмельницького, Вінниці, Одеси , Шостки.

Чудовий виступ шосткинських тенісистів на Всеукраїнському турнірі (Фото)

20-21.07.2019 р. в м. Суми відбувся Всеукраїнський турнір з тенісу «Літній кубок ТА2 by babolat (вікенд-турнір)» до 12 років серед юнаків (згідно календаря ФТУ). Участь у змаганнях брали тенісисти із м.Полтави, м. Києва, м. Харкова, м. Сум та м.Шостки.
Від КДЮСШ «Барса» м. Шостка змагалися Гвилава Степан, Аніщук Микита та Мартиненко Ярослав. В одиночному розряді Гвилава Степан зайняв 2 місце

29.07.2019 13:47 / Shostka-news / Комментарии (0)

Вихованців Шосткинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію навчали Шосткинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію, та провели з вихованцями закладу захід з навчання катанню на гіробордах

22 липня 2019 року фахівці центру "Спорт для всіх", завітали до Шосткинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію, та провели з вихованцями закладу  захід з навчання катанню на гіробордах.

Відбувся І етап міської спартакіади серед людей з інвалідність з боча

18 линия 2019 року в парку культури та відпочинку (вул. Свободи 38), пройшов І етап міської спартакіади серед людей з інвалідність з боча.

"Найшвидший бігун" в "Світлому"

За ініціативою міського голови М.Ноги в дитячому оздоровчому таборі "Світлий" було проведено змагання "Найшвидший бігун", серед дівчат перемогла Залозная Влада(2 отр), друге місце у Ключко Вікі(2 отр), третє місце посіла Анцибор Каріна(1 отр). Звання "Найкращого бігуна " серед юнаків виборов Гриченко Павло(1 отр), другим став Тарасенко Станіслав(2 отр), третє місце у Хлуса Іллі(1( отр). Також в другій половині дня було проведено змагання з підтягування (юнаки) та підняття тулуба ( дівчата).У юнаків найсильнішим став Свченко Андрій , друге місце у Хлуса Іллі і третє у Гарнізонова Івана всі (1отр). У дівчат перемогла Щербак Каріна (4 отр.) друге місце у Лень Олени(4отр) і третьою стала Тертишная Катерина (3 отр).Діти продовжують відпочивати та набиратися здоров'я!

В Шостці відбулась відкрита першість Сумської області з плавання

18-19 травня 2019 року в Шостці відбулась відкрита першість Сумської області з плавання.

За кубок Івана Кожедуба у Шостці змагались гандбольні команди з різних міст України та, навіть, Білорусі (Відео)

Третій рік поспіль в бібліотеці ім.Толстого проводиться виставка-конкурс фотографій під назвою «Все в житті починається з мами», яка приурочена до Дня матері. Цьогоріч кількість номінацій збільшилась, додалось ще дві: «Моя родина» і «Моя мама має чоловічу професію». Тож хто прийняв участь у конкурсі і коли будуть визначені переможці – дізнаємося з наступного сюжету.

15.05.2019 08:47 / Shostka-news / Комментарии (0)

В Шостці відбулись змагання Першості міста з класичних шашок серед ветеранів

11 травня 2019 року  завершились змагання Першості міста з класичних шашок-64 серед ветеранів, присвячені Дню перемоги.

Спорт для всіх у парках та скверах

23 квітня 2019 року  в рамках Всеукраїнських заходів "Спорт для всіх у парках та скверах", в парку культури та відпочинку, працівники міського центру "Спорт для всіх" провели захід з навчання катання на гиробордах для вихованців обласного центру соціально - психологічної реабілітації дітей.   Усі отримали заряд бадьорості, енергії і незабутні враження.

В Шостці відбувся Всеукраїнський турнір з плавання

16-17 січня 2019 року на базі басейну ШМФОЦ за підтримки  міського голови Миколи Ноги  був проведений Всеукраїнський турнір з плавання присвячений пам'яті Привалова І.В.

Спортивна зима для дошкільнят

15 січня 2019 року працівники Шосткинського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" зібрались на майданчику Шосткинського дошкільного навчального закладу № 1 "Дзвіночок" для проведення фізкультурно - оздоровчого заходу "Спортивна зима".

1    2