Звіти

Новини спорту

Шосткинські атлети завоювали командну першість на міжнародному турнірі з пауерліфтингу (відео)

Шосткинські атлети завоювали командну першість  на Міжнародному турнірі з пауерліфтингу. Цікаво, що на цьому чемпіонаті кожен із наших спортсменів зміг підняти вагу, більшу ніж коли-небудь раніше. А дехто, навіть, захистити звання майстра спорту.

28.11.2019 14:12 / Shostka-news / Комментарии (0)

На базі Шосткинського міського фізкультурно-оздоровчого Sport центру працює гурток з плавання для дошкільнят

20.11.2019 року, розпочав роботу гурток з плавання «Золоті рибки» на базі Шосткинського міського фізкультурно-оздоровчого Sport центру  під керівництвом Казановської Ганни Ігорівни. Головне завдання  – підготувати  дітей до плавання та навчити малюків плавати.

Які послуги можна отримати в Шосткинському міському фізкультурно-оздоровчому центрі?

Для населення міста працюють заняття групах: плавання, аеробіки, фітнесу та аквафітнесу. При центрі  без вихідних днів працюють великий та малі плавальні басейні, тренажерний та гімнастичний зали. Серед відвідувачів – пільгові категорії населення: діти-інваліди, діти-сироти, учасники бойових дій та ветерани АТО.

"Спорт для всіх" інформує

09.10.19 р. Шосткинський міський центр "Спорт для всіх" завершили осінню частину змагань з дворового футболу серед юнаків. До останніх секунд зустрічі між командами "Дрім-Тім" та "Фортуна" вирішувались срібні та бронзові призери і з результатом 4:3 перемогла команда "Дрім-Тім", а чемпіоном осінньої першості стала команда "Хаджиме". Переможці та призери змагань нагороджені медалями від центра "Спорт для всіх". Далі плануємо провести зимову першість і запрошуємо долучатись всіх бажаючих юнаків.

З понеділка почне працювати Шосткинський басейн ( вартість послуг)

Вода в басейні вже нагрівається і за словами директора спортивного закладу Раїси Самошкіної вже в понеділок  11 листопада басейн розпочне свою роботу. Вартість послуг залишається на рівні минулого року. Нагадаємо, що фізкультурно-оздоровчий центр працює з 8.00 до 21.00. Останній сеанс плавання починається о 20.00. Поспішайте придбати абонемент і зекономити кошти.

11.11.2019 08:29 / Shostka-news / Комментарии (0)

В Шостці відбулась першість міста зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед людей з інвалідністю

23 жовтня 2019 року в спортивному залі"Олімп" (пров. Короленка,6) пройшла першість міста зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед людей з інвалідністю.

Золота осінь в Шостці

18-19 жовтня 2019 року на стадіоні «Барса» м. Шостка відбувся турнір з футболу «Золота осінь" серед хлопчиків 2010 р.н., в якому взяли участь 8 команд: ДЮСШ м. Семенівка, «Юніор-95» м. Конотоп, ДЮСШ м. Глухів, ДЮСШ м. Путивль, ДЮСШ м.Конотоп-1, ДЮСШ м.Конотоп-2 та дві місцеві команди- КДЮСШ «Барса-1", КДЮСШ «Барса-2". Завдяки гарній погоді
та рівній поверхні штучного газону маленькі футболісти змогли показати всі свої найкращі спортивні якості.

В Шостці проходять змагання з дворового футболу

19-20.10.19р. В м. Шостка на спортивному майданчику по вул. Депутатська пройшли змагання з дворового футболу серед юнаків. Перше місце зайняла команда "Дрім-Тім", друге місце у команди "Хаджиме", третє місце посіла команда "Фортуна". В наступні вихідні продовження змагань!

В Шостці відбувся кубок Сумскої області з шашок-64

Протягом 19-20 жовтня в ЦЕВ "Зірка" проходив кубок Сумскої області з шашок-64 серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат.   З вітальним словом до усіх присутніх звернулися голова обласної федерації шашок Осадчий Р.В. та директор міського центру "Спорт для всіх" Альоша В.М. На змагання також завітав міський голова Нога М.П.

"Спорт для всіх" запрошує на крос!

11 жовтня 2019 року о 13.00 відбудеться  легкоатлетичний кроc, присвячений світлій пам'яті керівників фізичного виховання ХТК імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ- Супруна Віктора Миколайовича і Клещенка Віктора Павловича.

В Шостці відзначили День фізкультури і спорту

Заходи присвячені Дню ФК і Спорту продовжились в Палаці спорту "Свема" в яких взяли участь учні 4Б класу Шосткинської спеціалізованої школи 1

У Шостці пройшла інтегрована спартакіада (сюжет)

Четвертий рік поспіль в нашому місті проходить Інтегрована спартакіада серед депутатів районної, міської рад та людей з обмеженими можливостями. Змагання пройшли  з чотирьох видів спорту: дартс, пауерліфтинг, стрільба з пневматичної гвинтівки та естафета.

12.09.2019 10:31 / Shostka-news / Комментарии (0)

День фізичної культури і спорту в Шостці

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають день фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.
З нагоди цього свята 11 вересня 2019 року на стадіоні "Свема" відбувся захід з бамперболу та захід навчання катанню на гіробордах, в якому взяли участь учнi першого курсу ДНЗ «Шосткинський центр ПТО».
Учасники заходу мали змогу позмагатися між собою та з користю для здоров'я провести своє дозвілля.

Вихованець КДЮСШ «Барса» став переможцем змагань

27-28 липня 2019 року у Вінниці відбувся Всеукраїнський турнір з тенісу серед юнаків до 12 років . Участь у змаганнях взяли 14 спортсменів з Києва, Хмельницького, Вінниці, Одеси , Шостки.

Чудовий виступ шосткинських тенісистів на Всеукраїнському турнірі (Фото)

20-21.07.2019 р. в м. Суми відбувся Всеукраїнський турнір з тенісу «Літній кубок ТА2 by babolat (вікенд-турнір)» до 12 років серед юнаків (згідно календаря ФТУ). Участь у змаганнях брали тенісисти із м.Полтави, м. Києва, м. Харкова, м. Сум та м.Шостки.
Від КДЮСШ «Барса» м. Шостка змагалися Гвилава Степан, Аніщук Микита та Мартиненко Ярослав. В одиночному розряді Гвилава Степан зайняв 2 місце

29.07.2019 13:47 / Shostka-news / Комментарии (0)

1    2