Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом



 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Депутатські комісії Шосткинської міської ради VІІ скликання

           

 

Депутатські комісії   Шосткинської міської ради VІІ скликання

 

 

 

1.   З питань законності, боротьби з корупцією, взаємодії з правоохоронними органами, місцевого

самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики та охорони  навколишнього середовища у складі:

 

 

 

 

1.

Ветоха Андрій Сергійович

Голова комісії

(Рідне місто)

2.

Романовський Олег Володимирович

Заступник голови комісії

Партія простих людей Сергія Капліна

 

3.

Дуплін Ростислав Вікторович

Секретар комісії

(ВО Батьківщина)

 

4.

Коваленко Ірина Олексіївна

Член комісії

(Об’єднання “Самопоміч”)

 

5.

Белясник Оксана Михайлівна

Член комісії

(Рідне місто)

 

 

 

 

2.  З питань планування, бюджету, фінансів, регуляторної політики та економічної діяльності у складі:

 

 

 

 

1.

Мозолевський Віктор Володимирович

 

Голова комісії

(Рідне місто)

2.

Ліфиренко Микола Миколайович

Заступник голови комісії

 

(Наш край)

3.

Шабельникова Ольга Євгенівна

Секретар комісії

(Об’єднання “Самопоміч”)

 

4.

Михолап Василь Іванович

Член комісії

(БПП Солідарність)

 

5.

Руженко Володимир Миколайович

Член комісії

(Радикальна партія Олега Ляшка)

 

6.

Бонько Петро Вікторович

Член комісії

(Партія простих людей сергія Капліна)

 

7.

Дмитрієв Ігор Вікторович

Член комісії

(Опозиційний блок)

 

8.

Осипенко Андрій Васильович

Член комісії

(Рідне місто)

 

9.

Пікульов Олексій Григорович

Член комісії

(ВО Батьківщина)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

3. З питань охорони здоров’я, освіти,  науки, проблем молоді і спорту, соціального захисту населення

та адміністративної реформи  у складі:

 

 

 

 

 

 

 

1.

Пушко Олександр Миколайович

 

Голова комісії

(ВО Батьківщина)

2.

Нікітіна Ірина Олександрівна

Заступник голови комісії

 

(Опозиційний блок)

3.

Суптельна Світлана Олександрівна

 

Секретар комісії

(Наш край)

 

4.

Полевик Тамара Миколаївна

Член комісії

(БПП Солідарність)

 

5.

Шульга Альона В'ячеславівна

Член комісії

(Рідне місто)

 

6.

Іванов Ілля Вікторович

Член комісії

(Рідне місто)

 

7.

Сидоренко Олександр Федорович

 

Член комісії

(Рідне місто)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

4.  З питань архітектури, промисловості, будівництва, комунального господарства, приватизації, транспорту,

зв’язку та земельних ресурсів у складі:

 

 

 

 

1

Гордієнко Геннадій Іванович

 

Голова комісії

(Рідне місто)

2

Белясник Віталій Васильович

 

Заступник голови комісії

(Наш край)

3

Тупикова Тетяна Борисівна

Секретар комісії

(Об’єднання “Самопоміч”)

 

4.

Медвідь Вячеслав Єгорович

Член комісії

(БПП Солідарність)

 

5.

Калиновський Віктор Григорович 

Член комісії

(Опозиційний блок)

 

6.

Кочаток Андрій Аркадійович

Член комісії

(Радикальна партія Олега Ляшка)

 

7.

Пехенько Микола Микитович

Член комісії

(БПП Солідарність)

 

8.

Шульга Олександр Петрович

Член комісії

(Партія простих людей Сергія Капліна)

 

9.

Якимович Ігор Павлович

Член комісії

(Рідне місто)

 

 

 

 

 

5.   З питань торгівлі, побутового обслуговування та підприємницької    діяльності у складі:

 

 

 

1.

Івченко Олександр Анатолійович

 

Голова комісії

(Рідне місто)

2.

Зейналов Ілхам Аждар Огли

Заступник голови комісії

 

(Рідне місто)

3.

Опанасенко Тетяна Михайлівна

Секретар комісії

(Опозиційний блок)

 

4.

Ковбаса Павло Сергійович

Член комісії

(Наш край)

 

5.

Голонжина Галина Миколаївна

Член комісії

(Радикальна партія Олега Ляшка)

 

 

 

Оновлено

01.11.16

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"