Звіти

Стартувала реєстрація на інфотиждень програми Erasmus+

З 4 до 8 листопада 2019 року в Україні проходитиме інформаційний тиждень Еразмус+, де йтиметься про особливості участі в цій міжнародній програмі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Заходи зацікавлять студентів та випускників вишів, освітніх управлінців, представників громадських організацій та місцевої влади, які хочуть отримати грант для втілення ідей. Реєстрація триватиме до 25 жовтня за посиланням.

Оскільки торік Україна отримала окреме вікно для фінансування в Еразмус+, вже 2020 року українські дослідники матимуть більше шансів на отримання гранту. Щоб претенденти краще розуміли особливості участі та можливості Програми, для них проведуть низку тренінгів. Інфотиждень надасть можливість зустрітися з потенційними міжнародними партнерами та дізнатися про досвід учасників, які вже втілюють проєкти.

National Erasmus+ Office in Ukraine

Для університетів та інших організацій, які вже працюють над проєктами за напрямами Еразмус+, проведуть заходи з підтримки. Долучитися до них також буде корисно тим, хто хоче отримати грант для обміну на навчання, практику, викладання, підвищення кваліфікації, стипендію в магістратуру тощо.

Участь у навчальних тренінгах - безкоштовна. Ознайомитися з програмою тижня можна тут.

Організатором є Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством молоді та спорту за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Нагадаємо, що 12 молодіжних проєктів за участі України отримають понад 1,4 млн євро в Програмі ЄС Еразмус+.

04.09.2019 16:38

Источник: