Звіти

Проектування «косих зебр» на пішохідних переходах зменшить кількість аварій в Україні

В Україні з’явиться нова норма ДБНУ щодо проектування «косих зебр», що на 10% зменшить кількість аварій на  пішохідних переходах. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

У проект нових змін до державних будівельних норм “Вулиці і дороги населених пунктів” вже внесено новий пункт, який дає можливість влаштовувати наземні пішохідні переходи із “косою зеброю” під кутом до тротуару до 70 градусів. Проект змін розробляють фахівці ДП “ДерждорНДІ”.

Довідково:

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.

15.07.2019 16:38

Источник: Євроінтеграція https://eu-ua.org/novyny/proektuvannya-kosyh-zebr-na-pishohidnyh-perehodah-zmenshyt-kilkist-avariy-v-ukrayini