Звіти

Дмитро Кулеба провів зустріч з представниками громадянського суспільства

17 вересня Дмитро Кулеба зустрівся з представниками експертних кіл та громадських організацій, чия діяльність пов’язана зі сферами європейської та євроатлантичної інтеграції. Це була перша зустріч–знайомство, на якій Віцепрем’єр окреслив основні напрями та пріоритети своєї роботи, а експерти задали питання та висловили побажання стосовно різноманітних аспектів інтеграційних процесів та форматів співпраці.

Світлина від Офіс віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Дмитро Кулеба вкотре наголосив, що напрям зближення з ЄС та НАТО залишається незмінним стратегічним курсом держави, а він на свої посаді буде робити все можливе для поглиблення цих процесів і досягнення швидких практичних результатів. «Євроінтеграція повинна стати відчутною на дотик та зрозумілою всім українцям», - зазначив Віцепрем’єр.

Він розповів про плани стосовно побудови координації роботи всередині Уряду, зазначивши, що наразі завершується процес формування команди «євроінтеграційних» заступників міністрів, а функції Урядового офісу з питань координації європейської та євроатлантичної інтеграції будуть збережені. При цьому блок Офісу, який займається питаннями співпраці з НАТО, буде посилено.

Наразі значна увага також приділяється налагодженню тісної співпраці з профільними парламентськими комітетами: з комітетом закордонних справ та комітетом з питань інтеграції України до ЄС.

Дмитро Кулеба також пообіцяв зберегти і розширити практику залучення фахових експертів з боку громадських організацій до роботи міжвідомчих комісій та робочих груп в різних сферах інтеграції: митних питаннях, економіці, енергетиці і т. п. «Визначені напрями є нашими з вами спільними пріоритетами. Перед нами великий обсяг роботи, і я маю надію, що її результати будуть нашим спільним доробком», - наголосив Віцепрем’єр.

18.09.2019 16:33

Источник: Євроінтеграція https://eu-ua.org/novyny/predstavnyky-yevropeyskoyi-komisiyi-pozytyvno-ocinyly-stan-realizaciyi-proektiv-u-sferi