Звіти

День «Є» у Сумах: Україна – це Європа

Юстиція Сумщини сьогодні серед тих, хто святкує наповнений цікавими заходами та ідеями День Європи, який покликаний ще раз утвердити істину: Україна – це Європа.

Центральна вулиця обласного центру – Соборна, сквер біля пам’ятника Шевченка вражають багатолюддям. На широко анонсований «День «Є» в місті Суми» прийшли молоді люди, цілі родини. Саме тут і працюють фахівці обласної юстиції, інформуючи містян і гостей свята про нові напрями правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що ґрунтуються на європейських принципах права та кращих світових практиках: «Відповідальне батьківство», «Протидія домашньому насильству», «Стоп булінг», «Виїзд дитини за кордон».

«Громадяни повинні знати, що сьогодні у правовій галузі України успішно втілено нові законодавчі ініціативи, основа яких – європейські принципи, – ділиться враженнями від ходу Дня Європи в Сумах Ірина Свистун, очільник юстиції Сумщини. – Суспільство підтримує активну діяльність органів юстиції по протидії булінгу, боротьбу з домашнім насильством, активну роботу по стягненню аліментів заради благополуччя дітей. Відзначають і нові формати надання послуг у всіх напрямах діяльності юстиції. Наші онлайн-послуги, сервіс «Шлюб за добу», проект Е-малятко наповнені новим змістом, це все по сучасному, по-європейськи».

20.05.2019 10:20

Источник: Юстиція http://shostka-rada.gov.ua