Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво

ЄС допомагає збереженню екології Чорного моря

Покращення екологічного стану Чорного моря – обов’язок нашої країни в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Щоб визначити головні проблеми Чорного моря і надати рекомендації щодо їх вирішення, співробітники Українського наукового центру екології моря (м. Одеса) проводять дослідження в рамках проекту ЄС «Удосконалення екологічного моніторингу в Чорному морі» (EMBLAS).

Учням і військовим розкажуть про євроінтеграційний курс у Конституції

Заходи присвячені 23-й річниці Конституції України.

30.04.2019 15:40 / / Комментарии (0)

Підписаний Президентом Указ "Питання європейської та євроатлантичної інтеграції" не лишає можливості звернути зі стратегічного курсу, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

За останній тиждень ще понад 10 тис. родин стали учасниками програми «теплих кредитів» та інвестували в енергоефективність свого житла близько 100 млн гривень.

Україна гармонізувала понад 90% стандартів з нормами ЄС

Угода про вільну торгівлю з ЄС відкрила нові можливості для експорту української промислової продукції. За цей час Україна прийняла 5105 національних стандартів. Таким чином, тепер 91% норм гармонізовані зі стандартами ЄС.

Президент підписав Стратегію екологічної політики України до 2030 року

Закладена в оновлену Стратегію система успішно діє в країнах ЄС.

Україна та ЄС закликають негайно звільнити незаконно затриманих Росією громадян України

Сторони наголошують на важливості надання доступу до спеціальних медичних послуг для українських затриманих, які потребують допомоги.

ЄБРР запускає кредитну програму для малого і середнього бізнесу в Україні

Кредитна лінія передбачає підтримку приватних компаній, які зареєстровані в Україні і мають до 250 працівників.

Україна наростила промисловий експорт в країни Євросоюзу

Україна нарощує промисловий експорт в країни Євросоюзу. Про це йшлося під час Третього засідання Діалогу високого рівня Україна-ЄС з горизонтальних питань та окремих секторів промисловості у Брюсселі під співголовуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та Генерального директора Єврокомісії з питань внутрішнього ринку, промисловості та підприємництва Тімо Песонена.

14.03.2019 15:55 / / Комментарии (0)

Студентів з України запрошують до участі в конкурсі есе на тему Східного Партнерства

Парламент закріпив курс на вступ до Євросоюзу і НАТО в Конституції

Україна та Швеція продовжать співпрацю у сфері поводження з радіоактивними відходами

Державне агентство України з управління зоною відчуження та Шведський комітет з радіаційної безпеки уклали угоду про співробітництво в галузі ядерної безпеки та радіаційного захисту.

Уряд затвердив плани заходів на 2019 рік щодо комунікації у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України

Євроінтеграційний дайджест

Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності

Документ має гармонізувати українське законодавство у сфері охорони прав інтелектуальної власності з європейськими нормами.

1    2    3    4    5    6