Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

№394 від 29.11.11 "Про приписку до призовної дільниці Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату громадян 1995 року народження"

Відповідно до ст.14, 43 Закону України “Про військовий обов’язок і військову  службу”, Постанови Кабінету  Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу  та прийняття призовників  на військову службу за контрактом”,   з метою забезпечення проведення приписки в січні-березні 2012 року громадян України 1995 року народження до призовної дільниці Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату, керуючись  пунктом 1 статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, виконком міської ради

 

                                       В И Р І Ш И В:

 

1. Забезпечити організацію та проведення приписки громадян України 1995 року народження до призовної дільниці Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату.

2. Створити та затвердити склад комісії з питань приписки (додаток 1) та медичної комісії  (додаток 2) для забезпечення проведення приписки громадян України.

3. Роботу комісії з питань приписки організувати на призовній дільниці з 11 січня по 31 березня 2012 року згідно з графіком  роботи.

4. Затвердити графік роботи комісії з питань приписки (додаток 3) та розпорядок роботи комісії з питань приписки (додаток 4).

5. Військовому комісару Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату майору Рикову Р.М:

5.1. Видати наказ про проведення  приписки  громадян 1995 року народження до призовної дільниці у 2012 році. Довести його через засоби масової інформації до населення.

5.2. Забезпечити своєчасне  та якісне проведення приписки громадян 1995 року народження до призовної дільниці.

5.3. Інформувати до 10.04.2012 року міського голову про підсумки проведення приписки.

5.4. Про всі випадки несвоєчасного виконання вимог даного рішення  негайно інформувати заступника міського голови Сиваєву Н.О.

6. Головному лікарю Шосткинської центральної районної лікарні Штогрину О.Т.:

6.1. Виділити лікарів та середніх медичних  працівників для роботи на призовній дільниці, яких з 10 січня по 31 березня 2012 року направити у розпорядження Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату;

6.2. Доукомплектувати призовну дільницю Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату необхідними медикаментами, інструментарієм та медичним майном;

6.3. Організувати проведення амбулаторного обстеження, клінічних аналізів крові і сечі, рентгенологічного дослідження органів грудної клітини зі знімками і електрокардіограмами для всіх  допризовників з 12 грудня 2011 року з навантаженням  30 чоловік в день.

6.4. До 20 грудня 2011 року  з усіх лікувально-профілактичних  закладів міста  передати у військовий  комісаріат  амбулаторні  картки  (Ф №25 та 25-1/У) на всіх юнаків 1995 року народження.

6.5. Визначити посадових осіб Шосткинської  центральної районної лікарні, на яких  покласти контроль за додатковим медичним обстеженням допризовників;

6.6. Проводити позачергове додаткове  медичне обстеження стану здоров’я  допризовників, для чого виділити  10 ліжко-місць у відділеннях лікарні;

6.7. Акти обстеження лікувальними закладами оформляти тільки згідно з наказами Міністра Оборони України від 14.08.2008 року № 402 “Про затвердження Положення  про військово-лікарську експертизу у Збройних Силах України”  за направленням комісії з питань приписки (лікаря, який організовує роботу медичного персоналу);

6.8. Контроль за якістю оформлення актів обстеження покласти на лікаря, який організовує роботу медичного персоналу;

6.9. Забезпечити наявність у медичних  картах амбулаторних хворих даних про проведення щеплення згідно з календарем щеплень.

          7. Керівникам  підприємств, установ, організацій незалежно від підпорядкування і форми власності та навчальних закладів:

7.1. Надати до 25 листопада 2011 року до Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного  міського військового комісаріату  списки громадян України  1995 року народження.

7.2. Надати до 15 грудня 2011 року до Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату  виробничі  характеристики на юнаків, які підлягають приписці.

7.3. На період, необхідний для проведення приписки, звільнити допризовників від роботи  (навчання), відкликати з відряджень і забезпечити їх своєчасне  прибуття на призовну дільницю.

8. Керівникам навчальних закладів:

8.1. Надати до 25 листопада 2011 року до Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату списки громадян України 1995 року народження.

8.2. Надати до 1 грудня 2011 року до Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату  педагогічні  характеристики на юнаків, які підлягають приписці.

8.3. Підготувати необхідні документи для оформлення особових справ допризовників.

8.4. Призначити наказом працівника, відповідального за підготовку цих документів та представлення юнаків на комісію з питань приписки.

8.5. Забезпечити стовідсоткову явку юнаків на комісію з питань приписки згідно з графіком.

9. Керівникам  житлово-експлуатаційних організацій, інших організацій або підприємств та установ, що здійснюють експлуатацію  будинків, згідно пункту  9 статті 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” забезпечити своєчасне надання необхідних відомостей про призовників, а також сповіщення їх про виклик до Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату.

10. Керівникам  підприємств, організацій, установ і навчальних закладів міста у відповідності зі статтею 43 Закону України “Про військовий  обов’язок і військову службу”:

10.1. Виділити технічних працівників для роботи у Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаному міському військовому комісаріаті з 01 грудня 2011 року по 31 березня 2012 року без їх заміни (додаток 6).

           11.  Начальнику Управління праці та соціального захисту  населення міста Шостка до 1 грудня 2011 року надати списки та довідки  на юнаків 1995 року народження, які визнані інвалідами.

12. Начальнику  Шосткинського  міського  відділу  (з  обслуговування

м. Шостки та Шосткинського району) УМВС України в Сумській області Ємельяненку О.Д.:

12.1. Надати до 1 грудня 2011 року список юнаків 1995 року народження, які  притягувались до кримінальної чи адміністративної відповідальності, перебувають на обліку в міліції за вживання наркотичних речовин, алкоголю, антисуспільну поведінку, перебувають під слідством чи судом.

12.2. В дні роботи комісії з питань приписки виділяти наряд міліції для підтримки належного порядку на призовній  дільниці.

12.3. Спільно з військкоматом створити оперативну групу  розшуку допризовників, які  ухиляються від приписки та постановки на військовий  облік. (Додаток 5).

13.  Начальнику  Управління  освіти  міської ради  Наймитенко  А.М.:

13.1. Призначити на період приписки практичного психолога для проведення морально-психологічного вивчення допризовників на предмет їх придатності до військової служби.

13.2. Організувати проведення  заняття з призначеними психологами по засвоєнню методики проведення вивчення  допризовників та впровадженню передового досвіду роботи.

         14. Вважати таким, що втратило чинність рішення міського виконавчого комітету від 29.10.2010 р. № 332 “Про приписку до призовної дільниці Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського  військового комісаріату громадян 1994 року народження” у зв’язку з прийняттям даного рішення.

14. Контроль за виконанням  даного рішення   покласти на заступника міського голови Сиваєву Н.О. та військового комісара  майора  Рикова Р.М.

 

 

Міський голова                                                                                           М.П. Нога 

 

 

                                                                                           Додаток 1

                                                                              до рішення    виконкому

                                                                              від _________2011 р.     № ______                                                                                

 

                                                            СКЛАД

комісії з питань приписки юнаків 1995 року народження

 

 

 

Голова комісії – Риков Р.М.                   – військовий комісар Шосткинсько-

                                                                     Середино-Будського ОМВК,

                                                                      голова комісії

 

Члени комісії – НАЙМИТЕНКО А.М.   – начальник  управління

                                                                      освіти  міської ради;

 

                        - СТРОКАЧ  В.М.               –  заступник  начальника

                                                                       Шосткинського міського відділу

                                                                      / з обслуговування  м. Шостки

                                                                      та Шосткинського району /

                                                                       УМВС України в Сумській області

                                                                        з громадської безпеки;

 

                        - ОНОПЧЕНКО С.М.          – лікар, який організовує роботу

                                                                       медперсоналу з медичного огляду

                                                                       громадян України, які підлягають 

                                                                       приписці;

                      - КРАПИВНА С.В.                – практичний психолог ШСШ

                                                                         І-ІІІ ст. № 1;

 

                      - ГАЛИЧ В.М.                     – секретар комісії з питань прописки

 

Дублюючий склад

комісії з питань приписки:

 

Голова комісії – КОСЕНКО В.П.             –  заступник військового комісара

                                                                         Шосткинсько-Середино-Будського

                                                                         ОМВК, голова комісії

 

Члени комісії – БОРОДІН В.Є.                –  спеціаліст управління освіти міської

                                                                         ради;

                        -  ЛИСЕНКО Ю.В.             – заступник начальника

                                                                       Шосткинського

                                                                       міського відділу / з обслуговування

                                                                       м. Шостки та Шосткинського району /

                                                                      УМВС України в Сумській області,

                                                                       начальник штаба;

                        - ГРЕЧАНИЧЕНКО А.В.   – лікар, який організовує роботу

                                                                       медперсоналу з медичного огляду

                                                                       громадян України, які підлягають 

                                                                       приписці;

                       - ШУЛЬГА Н.О.               – практичний психолог вечірньої школи;

 

                       - ЦИЦ І.М.                      – секретар комісії з приписки.

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"