Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

№344 від 03.11.2011 "Про створення консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях міста Шостка"

Відповідно до вимог Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", Наказу МНС України від 23.04.2001 № 97 «Про затвердження порядку здійснення підготовки населення на підприємствах, установах та організаціях до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», та згідно з Примірним положенням про консультаційні пункти з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях від 07.06.2011 № 587 виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. До 01.05.2012 року створити консультаційні пункти з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях міста:

1.1. ТОВ "Шосткажитлосервіс";

1.2. ПП "Івушка-Шостка";

1.3. ТОВ "Жилкомсервіс";

1.4. КП ПВО "Енергія";

1.5. ПП "ЖЕД-1";

1.6. КП "Укржитлкомфорт";

1.7. ФОП "Ємлягіна О.М.";

1.8. КП КЗ «Імпульс» ЖКВ.

 

2. Керівникам вищезазначених підприємств своїми наказами:

2.1. Призначити відповідальних за роботу консультаційних пунктів спеціально уповноважених осіб з питань надзвичайних ситуацій.

2.2. Розробити, погодити з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи міської ради та до 15.12.2011 року затвердити Положення про консультаційні пункти.

 

 

2.3. Виділити для розміщення консультаційних пунктів спеціальні приміщення (кімнати, кабінети), які до 01.05.2012 року обладнати необхідними стендами та укомплектувати навчальними засобами за власний рахунок.

2.4. Укомплектувати консультаційні пункти консультантами-активістами на громадських засадах з числа ветеранів системи цивільного захисту (цивільної оборони), викладачів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, а також студентів старших курсів вищих навчальних закладів, медичного персоналу, громадян, які раніше успішно пройшли повний курс навчання та мають необхідну підготовку.

2.5. Навчання не зайнятого у сферах виробництва та обслуговування населення здійснювати шляхом забезпечення умов для самостійного вивчення матеріалів, посібників, пам’яток, іншого друкованого навчально-інформаційного матеріалу, перегляду та прослуховування спеціальних відео та аудіо матеріалів, розповсюдження серед населення різного роду рекомендацій, пам’яток тощо, а при необхідності – надання індивідуальних консультацій про стан захисту, методи та способи забезпечення безпеки людей у НС за місцем їх проживання.

2.6. Організувати взаємодію з територіальними курсами цивільного захисту міста щодо надання їх педагогічними працівниками постійної консультаційно-методичної допомоги ЖЕО при створенні пунктів, розробленні для них наочних просвітницько-інформаційних матеріалів та організації роботи з консультування населення міста.

3. Начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій (Ткаченко О.О.) надати організаційну допомогу керівникам ЖЕО у створенні та організації роботи консультаційних пунктів.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови згідно з розподілом обов’язків.

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"