Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

№218 від 23.06.2011 "Про управління майном комунальної власності"

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,    рішення XVI сесії міської ради XXI скликання від 01.04.1994 р. “Про делегування повноважень виконкому міської ради народних депутатів”, Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1314 від 8 листопада 2007 р. та Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ, Закону України „Про оренду державного та комунального майна” і рішення X сесії міської ради V скликання від 12.06.2007 р. „Про  удосконалення порядку надання в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста”,   Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»  виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Вивести зі складу майна, переданого в оперативне управління відділу комунальної власності, бокс гаражу  по вул. К. Маркса,61-А первісною вартістю 6152,00 грн., залишковою вартістю на 01.01.2011 р. 5721,00 грн. та передати його на баланс фінансовому управлінню Шосткинської міської ради.

2. Надати  Шосткинській центральній районній лікарні згоду  на списання автомобілю М-214101, державний номер 21-12 СІА, 1990 року випуску, первісною вартістю 9206,00 грн., який є комунальною власністю і має 100 % знос. 

2.1 Головному лікарю Шосткинської центральної районної лікарні  Штогрину О.Т.:

         2.1.1 Зняти автомобіль з обліку  Шосткинського МРЕВ ДАІ УМВС в Сумській області, провести роботу по ліквідації, оприбуткувати матеріали і деталі, одержані при ліквідації та придатні для подальшого використання, ліквідувати непридатні, металеві відходи здати в спеціалізоване підприємство по прийому металобрухту.

         2.1.2 У місячний  строк  після закінчення процедури списання надати відділу комунальної власності Шосткинської міської ради звіт про списання майна.

         3. Вивести зі складу майна, переданого в оренду  ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт»,  ЦТП № 2  по вул. 6 Гвардійській Дивізії,5-А  (інв. № ТР 110) первісною вартістю 98450,00 грн. та передати його на баланс відділу комунальної власності.

4. Надати  ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» згоду  на списання станції пожежетушіння СДПУ-1 (інв. № Ш374) первісною вартістю  7087,00 грн., яка є комунальною власністю. 

4.1 Директору ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» Будашному М.С.:

         4.1.1 Провести роботу по ліквідації станції, оприбуткувати матеріали і деталі, одержані при ліквідації та придатні для подальшого використання, ліквідувати непридатні, металеві відходи здати в спеціалізоване підприємство по прийому металобрухту.

          4.1.2 Матеріали,  які містять  радіоактивний ізотоп плутонію, передати на спеціалізоване підприємство, Харківський державний міжобласний спеціалізований  комбінат  «Радон».

         4.1.3 У місячний  строк  після закінчення процедури списання надати відділу комунальної власності Шосткинської міської ради звіт про списання майна.

 5. Вивести зі складу майна, переданого в оренду   ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт»,  нежитлове приміщення другого поверху площею 12,0 кв. м.   по вул. Онуприєнка,12 первісною вартістю 15240,00  грн. та передати його на баланс відділу комунальної власності.

6. Надати ВАТ «Фармак» згоду на демонтаж частини залізобетонної естакади та пов’язаних з нею інженерних комунікацій, які проходять по земельній ділянці, відведеній підприємству,  в обсязі, необхідному для облаштування в’їзду та виїзду.     

6.1 Зобов’язати ВАТ «Фармак»  забезпечити збереження демонтованих мереж та частин естакади і в разі необхідності відновити залізобетонну естакаду та пов’язані з нею інженерні комунікації в обсязі, необхідному для роботи ТЕЦ

7. З метою проведення капітального ремонту з відновленням теплоізоляції надати комунальному підприємству «ТЕЦ-Шостка» дозвіл на спільне використання з ТОВ «Шосткинське  підприємство «Харківенергоремонт» дільниці  тепломережі №1: діл. ТЕЦ – діл. 200, діл. б/н, № 202, 203, 204, вул. Гагаріна   (інв. № ШТ 10001), яка знаходиться в господарському веденні підприємства.

8. Затвердити протокол № 4 конкурсної комісії  від 15.06.2011 р. на право оренди майна комунальної власності та передати в оренду:

8.1 Приватному підприємцю Ковальовій А.С. вбудоване нежитлове приміщення площею 7,9 кв. м  по вул. Леніна,18, яке знаходиться на балансі УЖКГ,  з 1 липня 2011 року  терміном на 1  рік, з орендною платою  135,00 грн. ( в тому числі  ПДВ) за перший місяць оренди,   для господарських потреб.

 8.2 Приватному підприємцю Ємлягіній О.М. вбудоване нежитлове приміщення площею 22,2 кв. м  по вул. Кірова,15, яке знаходиться на балансі УЖКГ,  з 1 липня 2011 року  терміном на  3  роки, з орендною платою  1010,00 грн. ( в тому числі  ПДВ) за перший місяць оренди,   для провадження підприємницької діяльності у сфері надання комунальних послуг.

9. Організацію виконання даного рішення покласти на відділ комунальної власності.  

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"