Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

№250 від 26.07.2011 "Про міські заходи щодо забезпечення безбар’єрного доступу інвалідів та інших мало- мобільних груп населення до об’єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2011-2015 роки"

Відповідно Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Указів Президента України від 18 грудня 2007 року №1228 «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями», від 19 травня 2011 року №588 «Про заходи щодо розв’язання актуальних проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями, постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2009р. №784 «Про затвердження плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2009-2015 роки «Безбар’єрна Україна», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 7 липня 2011 року №480 «Про обласні заходи щодо забезпечення безбар’єрного доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2011-2015 роки», з метою розв’язання актуальних проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями, виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Затвердити міські заходи щодо забезпечення безбар’єрного доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2011-2015 роки (далі – міські заходи), що додаються.

2. Відповідальним виконавцям забезпечити виконання затверджених цим рішенням міських заходів та інформувати про проведену роботу відділ головного архітектора щокварталу до 3 числа наступного за звітним періодом.

 

 

2

 

3. Відділу головного архітектора (Єфремов В.В.) узагальнювати надану інформацію та щокварталу до 10 числа наступного за звітним періодом інформувати відділ містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації.

4. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету   від 31.01.08р. №35 «Про заходи щодо виконання обласної програми безбар’єрності», рішення від 30.12.2010р. №436 «Про затвердження переліку об’єктів житлового та громадського призначення», рішення від 30.12.2008р. №439 «Про затвердження переліку об’єктів житлового та громадського призначення».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків, загальний контроль – на заступника міського голови Пустовіта В.Є.

 

Додаток 1

до рішення виконкому

від _________№_____

 

 

Про міські заходи щодо забезпечення безбар’єрного доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2011-2015 роки

 

                 1. Затвердити перелік об’єктів житлового та громадського призначення, що підлягають у 2011-2015 роках пристосуванню до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями (додаток 1).

                                                                                                                                            2. Затвердити переліки об’єктів вулично-дорожньої мережі (тротуарів, пішохідних переходів, заїздів), що у 2011-2015 роках підлягають облаштуванню спеціальними та допоміжними засобами (додаток 2).

 

                 3. Відповідно до затверджених переліків об’єктів вулично-дорожньої мережі (тротуарів, пішохідних переходів, заїздів), забезпечити на перехрестях багатолюдних місць облаштування регульованих пішохідних переходів з напрямними огородженнями та спеціальними звуковими сигналами світлофорів для створення безпечних умов руху людей з вадами зору.

 

                                                                           Управління житлово -

                                                                            комунального господарства,    

                                                                                    відділення ДАІ з

                                                                                    обслуговування м.Шостки

та Шосткинського району та                                 

 АТІ

                                                                                   Постійно

 

                 4. Рекомендувати вжиття необхідних заходів, спрямованих на організацію належного контролю за врахуванням потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями при будівництві нових, проведенні реконструкції, капітальних ремонтів, перепланування та/чи обладнанні існуючих приміщень, будівель  закладів культури та охорони здоров’я, навчальних закладів, об’єктів житлового та громадського призначення, у тому числі за забезпеченням житлових об’єктів засобами проводового радіомовлення.

 

Відділ інспекції державного архітектурно-будівельного контролю

                                                                                   Постійно

 

                 5. Рекомендувати вжиття необхідних заходів щодо вирішення в установленому чинним законодавством порядку питання про виділення спеціальних місць для безкоштовного паркування транспортних засобів, що належать особам з інвалідністю.

 

Управління житлово-комунального господарства  

        Постійно

 

                 6. Рекомендувати уживати в установленому законодавством порядку на підставі відповідних звернень осіб з інвалідністю необхідних заходів, спрямованих на резервування земельних ділянок у районі місць проживання інвалідам із захворюванням опорно-рухового апарату під розміщення гаражів транспортних засобів із ручним керуванням.

                                                                           Управління Держкомзему в

                                                                           м.Шостка,

                                                                           відділ головного архітектора

                                                                                   Постійно

 

 

         7. Рекомендувати проведення в установленому законодавством порядку перевірки дотримання вимог державних стандартів та будівельних норм на новозбудованих та реконструйованих об’єктів щодо врахування потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями.

                 Відділ інспекції державного         архітектурно-будівельного контролю

        Постійно

 

         8. Провести обстеження житлових приміщень інвалідів І групи, які пересуваються на візку, забезпечити пристосування під’їздів, сходових площадок будинків до їх потреб.

 

Управління житлово- комунального господарства,

управління праці та соціального захисту населення

                                                                                   Постійно

 

         9. Забезпечити з урахуванням пропозицій комітету доступності та громадських об’єднань інвалідів, у процесі формування вулично-шляхової та пішохідної мережі створення умов для зручного та безперешкодного  переміщення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

                                                                                   Комітет доступності,

                                                                                   управління житлово -

                                                                                   комунального господарства,

                                                                           відділення ДАІ з

                                                                                  обслуговування м.Шостки

та Шосткинського району та                                 

АТІ

                                                                                   Постійно

 

 

                 10. Ужити заходів щодо:

         10.1. Створення для осіб з обмеженими фізичними можливостями умов, необхідних для безперешкодного користування транспортними послугами.

         10.2. забезпечення додержання підприємствами та організаціями, які здійснюють надання послуг з перевезення пасажирів, вимого законодавства щодо спеціального обладнання транспортних засобів для безперешкодного користування їх послугами особами з обмеженими фізичними можливостями.

         10.3. Врахування під час проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування наявності в суб’єктів господарювання транспорту, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

                                                                                   Управління економіки

                                                                                   Постійно

 

 

 

Керуючий справами виконкому                                         О.М.Кравченко 

 

                              Додаток 1 до п.1 міських заходів

щодо забезпечення безбар’єрного доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2011-2015 роки

 

Перелік

об’єктів житлового та громадського призначення, які підлягають пристосуванню для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями

 

п/п

Найменування об’єкту

Адреса

1.

Аптека (Савченко О.І.) 

вул.Шевченка,4

2.

Ветеринарна аптека (Дроб’язко В.Г.)

вул. Короленка,35А

3.

Офісні приміщення  (ТОВ «Торговий Дім Дизайн»)

провул.Енгельса,4

4.

Магазин промислових  товарів (Малишок О.І.)

вул. Миру,15

5.

Магазин «Байконур» (Ювченко В.А.)

вул.Марата,22

6.

Комплекс магазинів

вул.Комуністична,4

7.

Магазин «Успіх»

вул. Короленка, 53

8.

Аптека (Крамар Д.В.)

вул.Марата,30

9.

Магазин «Норма»

вул. Короленка, 33

10.

Магазин промислових товарів (Дерев’янко В.В.)

вул. К.Маркса,46

11.

Учбовий корпус Шосткинського інституту СумДУ                                                                                                           

вул. Гагаріна,1

12.

Аптека(ТОВ «Біомед»)

вул.Депутатська,11

13.

ЗД УДППЗ “Укрпошта»

вул. Леніна,7

14.

Магазин промислових товарів (Степанова Т.О.)

вул.Миру,2

15.

Спорткомплекс «Свема»

вул.Шевченка,12

16.

Дитяча юнацько-спортивна школа

вул.К.Маркса,50

17.

Аптека «Зелена планета» (Осипенко О.М.)

вул.Комуністична,8

18.

Магазин промислових товарів (Кравцов А.О.)

вул.Прорізна,2А

19.

Магазин промислових товарів (Ремньов І.А.)

вул.Леніна,17

20.

Комплекс магазинів

вул.Миру,10А

21.

Магазин промислових товарів (Сачава О.В.)

провул.Шевченка,2

 

 

Керуючий справами

виконкому                                                                            О.М.Кравченко

 

 

 

                              Додаток 2 до п.2 міських заходів

щодо забезпечення безбар’єрного доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2011-2015 роки

 

 

Перелік

об’єктів вулично-дорожньої мережі (тротуарів, пішохідних переходів, заїздів), що у 2011-2015 роках підлягають облаштуванню спеціальними та допоміжними засобами

 

 

№ п/п

Об’єкт

 1.  

Пішохідний перехід в районі магазину «Успіх» по вулиці Короленка

 1.  

Пішохідний перехід біля кафе «Джин» по вулиці Марата

 1.  

Пішохідні переходи на перехресті вулиць Миру-Марата

 1.  

Пішохідний перехід біля ЗОШ № 5 по вулиці Марата

 1.  

 Пішохідні переходи на перехресті вулиць К.Маркса-Щедріна

 1.  

Пішохідний перехід по вулиці К.Маркса біля магазину «Центральний»

 1.  

Пішохідні переходи на перехресті вулиць К.Маркса-Леніна

 1.  

Пішохідні переходи на перехресті вулиць Короленка-К.Маркса

 1.  

Пішохідний перехід по вулиці Комуністичній біля будинку №12

 1.  

Пішохідні переходи на перехресті вулиць Кірова-Горького біля ЗОШ № 1

 1.  

Пішохідний перехід по вулиці Депутатській між школою-ліцеєм та магазином № 36

 1.  

Пішохідний перехід по вулиці Миру біля бібліотеки ім.Толстого

 1.  

Пішохідний перехід по вулиці Марата біля магазину «Байконур»

 1.  

Тротуарні доріжки по вулиці Леніна

 1.  

Тротуар по вулиці Миру (непарна сторона)

 1.  

Тротуар по вулиці Марата біля ЗОШ № 5

 1.  

Тротуар по вулиці К.Маркса біля магазину «Центральний»

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"