Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

№228 "Про підготовку навчальних закладів міста до 2011-2012 навчального року"

Аналіз виконання заходів з підготовки навчальних закладів міста до роботи в 2011-2012 навчальному році свідчить, що виконкомом міської ради, управлінням освіти, адміністраціями та педагогічними колективами навчальних закладів проводиться відповідна робота щодо підготовки освітньої галузі міста до нового навчального року, створення умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти, покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, забезпечення їх педагогічними кадрами, навчальною літературою відповідно до Концепції програми розвитку освіти України на 2007-2011 роки.

 Станом на 01.07.2011 року до 1-х класів набрано 561 учень, до 10-х класів подано 497 заяв, що складає 69 відсотків від загальної кількості випускників 9-х класів. Робота по формуванню мережі закладів освіти продовжується.

 

Загальноосвітні навчальні заклади забезпечені педагогічними кадрами. Вакантні посади відсутні.

Вжито заходів щодо покращення забезпеченості учнів підручниками (відсоток у 2011 році зріс з 98 до 99 відсотків). У червні 2011 року отримали майже 3,0 тис. підручників для 10 класу.

Усі загальноосвітні навчальні заклади забезпечені комп’ютерною технікою, у кожній другій школі наявне мультимедійне обладнання.

У навчальних закладах виконуються роботи по ревізії  водопровідних та теплових мереж, ремонту навчальних кабінетів, аудиторій. рекреацій, спортивних та актових залів. Частково замінено труби опалювальної системи у кількості 132 п/м тощо.

Проведено капітальний ремонт покрівель у ДНЗ № 3 площею 338 тис. м2 на суму 84,1 тис.грн., Центрі естетичного виховання площею 48 м2 на суму 9,8 тис.грн. та харчоблоку у ДНЗ № 1 на суму 36,5 тис.грн. Проведено ремонтні роботи у приміщенні Центру естетичного виховання на суму 38,0 тис.грн.. Крім того, вже надано на повірку лічильники тепла (9 шт. на суму 7,5 тис.грн.), проведено частково перезарядку вогнегасників (2,5 тис.грн.) та повірку опору ізоляції електрообладнання і електричних мереж (24,5 тис.грн.), дератизацію у навчальних закладах (3,5 тис.грн.)

Здійснено придбання матеріалів для проведення поточного ремонту (81,3 тис.грн.), холодильне обладнання у ЗОШ № 1 (3,0 тис.грн.), водонагрівач у ЗОШ № 11 (1,8 тис.грн.). На все це витрачено коштів з місцевого бюджету майже 300 тис.грн.

Разом з тим, у діяльності загальноосвітніх навчальних закладів щодо  підготовки їх до нового навчального року ще залишається багато нерозв’язаних проблем. Найважливішими з них для освітньої галузі є стан дахів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

 Для повноцінного функціонування закладів освіти у новому навчальному році необхідно виконати комплекс заходів з протипожежної безпеки, дотримання санітарно-гігієнічних вимог. 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07.07.2011 року № 475 ,,Про підготовку навчальних закладів Сумської області до 2011-2012 навчального року”, з метою  забезпечення  своєчасної та якісної підготовки закладів освіти, їх повноцінного функціонування у 2011-2012 навчальному році виконком міської ради

 

вирішив:

  1. Управлінню освіти Шосткинської міської ради (А.М.Наймитенко):

1.1.         Вжити невідкладних заходів щодо якісної підготовки навчальних закладів до організованого початку 2011-2012 навчального року, роботи в осінньо-зимовий період та виконання планових завдань міської санітарно-епідеміологічної служби та Шосткинського районного відділу Головного управління МНС України в Сумській області.

1.2.         До 31.08.2011 року завершити набір учнів до 1-х та 10-х класів, забезпечити раціональне комплектування інших класів загальноосвітніх навчальних закладів.

1.3.         До 01.09.2011 року проаналізувати стан охоплення дітей дошкільною освітою та вжити невідкладних заходів щодо максимального залучення дітей п’ятирічного віку.

1.4.         Забезпечити неухильне виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р. № 646 ,,Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку”; вжити заходів щодо повного охоплення дітей і підлітків шкільного віку різними формами навчання.

1.5.         Узяти під особливий контроль вирішення питання подальшого навчання і працевлаштування випускників 9, 11-х класів. Особливу увагу звернути на випускників-сиріт.

1.6.         До 19 серпня 2011 року провести перевірку стану підготовки навчальних закладів до нового навчального року.

1.7.         Залучати для фінансової підтримки загальноосвітніх навчальних закладів підприємства та організації всіх форм власності, благодійні фонди тощо.

2. Начальнику УЖКГ Краснощоку М.І. до 25.08.2011 року, виконати розмітку пішохідних переходів у місцях розташування навчальних закладів, відновити та встановити відповідні знаки дорожнього регулювання.

3. Начальнику фінансового управління Шосткинської міської ради (О.Г.Батраченко) вжити заходів щодо фінансування в повному обсязі передбачених бюджетних видатків на завершення невідкладних ремонтних робіт у навчальних закладах до початку опалювального сезону.

4. Головному лікарю Шосткинської центральної районної лікарні О.Т.Штогріну забезпечити безкоштовне проведення професійних медичних оглядів для працівників навчальних закладів міста.

5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому від 23.07.2010 року №209 «Про підготовку навчальних закладів міста до 2010-2011 навчального року».

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Сиваєву Н.О.

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"