Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

№418 від 26.12.2011 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради № 84 від 06.04.2007 року «Про інформаційно – аналітичне забезпечення органів державної виконавчої влади та наповнення веб-сайту обласної державної адміністрації»

 В зв’язку зі створенням Інтернет-сторінки Шосткинської міської ради, кадровими змінами та з метою удосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності виконавчих органів міської ради, оперативного інформаційного наповнення офіційного сайту обласної державної адміністрації, Інтернет-сторінки Шосткинської міської ради актуальними інформаційними матеріалами, оперативного інформування облдержадміністрації про події суспільно-політичного та соціально- економічного життя міста виконавчий комітет міської ради  

 

  ВИРІШИВ:

 

      Внести такі зміни до рішення виконавчого комітету міської ради № 84 від 06.04.2007 року «Про інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності органів державної виконавчої влади та наповнення веб-сайту обласної державної адміністрації»:

      1. Пункт 1  рішення викласти в новій редакції: « затвердити Положення  про інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності виконавчих органів  міської ради, наповнення веб-сайту обласної державної адміністрації та Інтернет-сторінки  Шосткинської міської ради» (додається).

      2. Вилучити із пункту 4.3 рішення  слова «…після її створення».

      3. В зв’язку зі змінами в структурі міської ради у відповідних пунктах рішення слова «…відділ з питань внутрішньої політики…» замінити на слова «…сектор з питань внутрішньої політики…».

      4.  Пункт 7 рішення викласти в такій редакції : «Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Л.П. Хомовненко»

 

     Міський голова                                                                       М.П. Нога

 

Додаток

до рішення виконкому

від            № 

 

 

Положення

про інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності  виконавчих органів  міської ради,  наповнення веб-сайту обласної державної адміністрації та Інтернет-сторінки Шосткинської міської ради»

 

 

 

       Це положення визначає принципи та порядок проведення інформаційно-аналітичної роботи виконавчих органів міської ради.

 

1.Загальна частина

         1.1. Інформаційно-аналітична діяльність  є складовою системи забезпечення відкритості та прозорості роботи виконавчих органів міської ради.

         1.2. Заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради несуть персональну відповідальність за організацію інформаційно-аналітичної роботи в підпорядкованих підрозділах, забезпечення відкритості та прозорості їх  діяльності. 

         1.3. Основними напрямами інформаційно-аналітичної діяльності є:

         а) забезпечення інформування керівництва облдержадміністрації про діяльність виконавчих органів міської ради та суспільно значущі події в соціально-економічному, громадсько-політичному житті міста;

         б) проведення моніторингу громадської думки з актуальних питань громадсько-політичного та соціально-економічного  розвитку міста;

         в) інформування населення через засоби масової інформації про діяльність виконавчих органів місцевого самоврядування, прийняті рішення, події в соціально-економічному, громадсько-політичному, культурному житті міста;

         г) проведення моніторингу засобів масової інформації з питання висвітлення  діяльності міської ради та її виконавчих органів;

         д) забезпечення наповнення веб-сайту облдержадміністрації інформаційними матеріалами на актуальну тему, а також функціонування і оновлення Інтернет-сторінки міської ради.      

 

2. Забезпечення інформування облдержадміністрації та засобів масової інформації

         2.1. Виконавчі органи міської ради щоденно готують і подають на електронних носіях до сектору  з питань внутрішньої політики міської ради матеріали про заходи (події), що були проведені або відбулись у відповідних сферах діяльності – в день, коли відбулась подія або проведено захід до 15.00 години або наступного дня до 9.00 години.

         2.2. Інформація про резонансні події, акції протесту, надзвичайні ситуації, події, що викликають або можуть викликати соціальну напругу, подається терміново.

         2.3. Структура інформаційних (інформаційно-аналітичних) матеріалів:

         – дата, місце проведення, суть, зміст заходу (події), категорія учасників, їх кількість;

         – основні питання, що внесено для розгляду, конкретні дані та цифри;

         – керівники державних органів управління та місцевого самоврядування, які взяли участь;

         – стислий виклад висновків, прийнятих рішень з основних питань;

         – стан ситуації (події), що висвітлюється;

         – тенденції розвитку;

         – аналіз і оцінка даних, доцільність проведення;

         – пропозиції.

         2.4. Сектор з питань внутрішньої політики міської ради на підставі одержаних із структурних підрозділів інформаційно-аналітичних матеріалів:

         2.4.1. Готує інформаційні повідомлення і до 15.00 год. подає в управління зв’язків з громадськістю  облдержадміністрації.

         2.4.2. Готує прес-релізи, інформаційні матеріали для наповнення Інтернет- сторінки міської ради,  інформує засоби масової інформації.

 

3. Оприлюднення в мережі Інтернет інформації про діяльність міської ради та її виконавчих органів.

         3.1. Оприлюднення в мережі Інтернет інформації про діяльність міської ради та її виконавчих органів здійснюється на підставі Постанови Кабінету міністрів України від 4 січня 2002 р. № 3 „Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади”                      

         3.2. Не допускається розміщення на Інтернет-сторінці міської ради інформації, розповсюдження чи оприлюднення якої заборонено законодавством.

         3.3. Інформація, що розміщується на Інтернет-сторінці міської ради, підлягає літературному редагуванню.

 

4. Відповідальність за подання інформації

         4.1. За своєчасність та якість подання інформаційно-аналітичних  матеріалів, їх повноту та правдивість відповідальність несуть заступники міського голови, керуючий справами виконкому згідно розподілу обов’язків,  керівники виконавчих органів міської ради.

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"