Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

№254 від 26.07.2011 "Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами"

Розглянувши заяви, подані матеріали від організацій, установ, громадян міста, матеріали попереднього погодження з наглядовими органами, керуючись Постановою  Кабінету Міністрів України від 29.12.03 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В :           

 

1. Дати дозвіл  ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами типу «брандмауер» розміром 12,0 х 3,0 м на фасаді магазину « АТБ» на вулиці Робочій,10-А,  строком на п’ять років,  крім реклами тютюнових виробів, алкогольних  і слабоалкогольних напоїв. 

2. Дати дозвіл  ТОВ «АТБ- МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами типу «брандмауер» розміром 3,0 х 6,0 м на фасаді магазину «АТБ» на вулиці Миру,14, строком на п’ять років,  крім реклами  тютюнових виробів, алкогольних  і слабоалкогольних напоїв.

3. Дати дозвіл  ТОВ «АТБ- МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами типу «рекламний щит» розміром 1,20 х 1,80 м на стовпу електроопори в  районі будинку №19 на вулиці Марата, строком на п’ять років,  крім реклами  тютюнових виробів, алкогольних  і слабоалкогольних напоїв. 

4. Дати дозвіл  ТОВ «АТБ- МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами типу «рекламний щит» розміром 1,20 х 1,80 м на стовпу електроопори в районі будинку №9 на вулиці Онупрієнка, строком на п’ять років,  крім реклами  тютюнових виробів, алкогольних  і слабоалкогольних напоїв.

5. Дати дозвіл  ТОВ «АТБ- МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами типу «рекламний щит» розміром 1,20 х 1,80 м на стовпу електроопори в районі будинку №32 на вулиці К.Маркса, строком на п’ять років,  крім реклами  тютюнових виробів, алкогольних  і слабоалкогольних напоїв.

6. Дати дозвіл  ТОВ «АТБ- МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами типу «рекламний щит» розміром 1,20 х 1,80 м на стовпу електроопори в районі приміщення гуртожитку технікуму на вулиці Кожедуба,2, строком на п’ять років,  крім реклами  тютюнових виробів, алкогольних  і слабоалкогольних напоїв.

7. Дати дозвіл  ТОВ «АТБ- МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами типу «рекламний щит» розміром 1,20 х 1,80 м на стовпу електроопори в районі будинку №10 на вулиці Комуністичній, строком на п’ять років,  крім реклами  тютюнових виробів, алкогольних  і слабоалкогольних напоїв. 

8. Дати дозвіл  ТОВ «АТБ- МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами типу «рекламний щит» розміром 1,20 х 1,80 м на стовпу електроопори на вулиці Миру, напроти житлового будинку №14, строком на п’ять років,  крім реклами  тютюнових виробів, алкогольних  і слабоалкогольних напоїв. 

9. Дати дозвіл  ТОВ «АТБ- МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами типу «рекламний щит» розміром 1,20 х 1,80 м на стовпу електроопори в районі будинку №10 на вулиці Привокзальній, строком на п’ять років,  крім реклами  тютюнових виробів, алкогольних  і слабоалкогольних напоїв.

10. Дати дозвіл  ТОВ «АТБ- МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами типу «рекламний щит» розміром 1,20 х 1,80 м на стовпу електроопори на вулиці Миру, в районі будинку № 12, строком на п’ять років,  крім реклами  тютюнових виробів, алкогольних  і слабоалкогольних напоїв.

11.  Дати дозвіл  ТОВ «АТБ- МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами типу «рекламний щит» розміром 1,20 х 1,80 м на стовпу електроопори на вулиці  К. Маркса, в районі будинку № 32, строком на п’ять років,  крім реклами  тютюнових виробів, алкогольних  і слабоалкогольних напоїв.

12.  Дати дозвіл  ТОВ «АТБ- МАРКЕТ» на розміщення зовнішньої реклами типу «рекламний щит» розміром 1,20 х 1,80 м на стовпу електроопори на вулиці Марата, біля магазину «АТБ», строком на п’ять років,  крім реклами  тютюнових виробів, алкогольних  і слабоалкогольних напоїв. 

13. Рекламодавцям зовнішньої реклами при встановленні та  обслуговуванні  зовнішньої реклами:

13.1. Додержуватись правил техніки безпеки;                                                                                                    

13.2. Розроблення необхідної технічної документації, монтаж (демонтаж) рекламного засобу здійснювати спеціалізованими підприємствами, установами та організаціями;

13.3. Утримувати  місця  встановлення  зовнішньої  реклами  відповідно  до  санітарних  норм;                                                            

13.4. Щорічно  до свята  Перемоги  ( 9  Травня )  та  до  Дня  міста  ( 2-3  Вересня )  рекомендувати  за  власний  рахунок  виготовляти  та  розміщувати  вітальну  та  святкову  інформацію  для  жителів  міста  в  період  проведення  святкових  заходів.

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"