Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

№123 від 29.04.2011 "Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2011 рік, середньострокової програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2008-2011 роки за І квартал 2011 року"

Керуючись статтею 27 пункт а підпункт 1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію в.о. заступника міського голови – начальника управління економіки Голушко О.І. про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2011 рік, середньострокової програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2008-2011 роки  за перший квартал 2011 року виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Звіт про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2011 рік, середньострокової програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2008-2011 роки за І квартал 2011 року прийняти до відома. Додається.

2. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України м.Шостка продовжити системну роботу з активним боргом. Щомісяця, на засіданнях  тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати  (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат інформувати про стан погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України.

3. Рекомендувати відділу ДВС Шосткинського міжрайонного управління юстиції вжити дієвих заходів щодо забезпечення примусового стягнення боргів до бюджету Пенсійного фонду України за виконавчими документами, які знаходяться на виконанні.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. заступника міського голови О.І.Голушко.

 

 

Додаток

до рішення виконкому

 від 29.04.2011123

Звіт
про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2011 рік, середньострокової програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2008-2011 роки за 1 квартал 2011 року

За перший квартал 2011 року загальний обсяг випуску товарної продукції склав 261,0 млн.грн. Промислові підприємства міста продовжують нарощувати темпи виробництва. Темп виробництва склав 114,2% до відповідного періоду минулого року. Позитивну динаміку мають 47,4% (9 з 19 ) підприємств основного кола звітності. На інших підприємствах, питома вага яких в загальному обсязі виробництва складає 11,5%, поки що  спостерігається падіння виробництва.

За  2010р. обсяг капітальних інвестицій по місту склав 111,3 млн.грн., в т.ч. в основний капітал 91,6 млн.грн. або 160,5% до відповідного періоду попереднього року.

Спостерігається збільшення обсягів будівельних робіт, за три місяці поточного року темп росту до відповідного періоду минулого року склав 102,4%.

За перший квартал 2011 року обсяг виконаних робіт по об’єктам  житлово-комунального господарства склав 943,3 тис.грн. З них 848,6 тис.грн. направлено на благоустрій міста, на капітальний ремонт житлового фонду направлено 31,0 тис.грн., по бюджету розвитку 63,7 тис.грн.

Важливою складовою розвитку економіки міста є підвищення енергоефективності підприємств паливо-енергетичного комплексу та інших галузей економіки.


Підприємствами та бюджетними організаціями міста продовжується робота з економії  паливно-енергетичних ресурсів.  За  перший квартал 2011 року всього по місту зекономлено  0,8 тис. т. у. п. на суму  1217,4 тис.грн. Вартість розробок і впровадження енергозберігаючих технологій склала  83,1 тис.грн.

Регулярні пасажирські перевезення здійснюються залізничним та автомобільним транспортом. В місті налічується 27 маршрутів, автотранспортом  міського сполучення охоплені усі мікрорайони міста. З метою підвищення комфортності пасажирських перевезень за перший квартал 2001 року проведено заміну одного транспортного засобу малої місткості на автобуси середньої місткості.


За перший квартал 2011 року надходження податків та платежів до Зведеного бюджету України склали 29,1 млн.грн. (105,2% до відповідного періоду минулого року), до Державного бюджету мобілізовано 12,8 млн.грн. (89,8% до відповідного періоду минулого року).


Власні надходження до місцевого бюджету склали 12,4 млн.грн. (91,0% до плану 3-х місяців). Основною причиною невиконання плану  є недоотримання  податку з доходів фізичних осіб у розмірі 70,7 тис.грн., по платі за оренду комунального майна 198,6 тис.грн., по податку за землю 1067,1 тис.грн.

За звітний квартал  до бюджету Пенсійного фонду України м.Шостка отримано 75,8 млн.грн., в т.ч. власні надходження  складають 39,2 млн.грн. (133,0% від надходжень за цей же період минулого року). Питома вага надходжень від платників міста у загальній сумі виплачених пенсій склала 51,8%.

Підвищився рівень пенсійного забезпечення. Середня пенсійна виплата  по місту станом на 01.04.11р. склала 1026,1 грн. (106,8% до минулого року).

Продовжує розвиватися мережа закладів торгівлі, та побутового обслуговування населення. За звітний період відкрито  4 підприємства роздрібної торгівлі, 2 заклади побутового обслуговування населення.

Одним із соціально-економічних факторів, які безпосередньо впливають на рівень життя населення є його зайнятість .Станом на 01.04.11 р. на обліку в міськрайцентрі зайнятості населення знаходилося 1908 безробітних, що на 10,9 % більше ніж у відповідному періоді минулого року. Протягом  звітного періоду послугами міськрайцентру зайнятості населення скористалося 2764 осіб (102,2 % до відповідного періоду минулого року), працевлаштовано 436 осіб, або 116,3% від показника цього ж періоду минулого року. За перший квартал 2011 року підвищили кваліфікацію, здійснили професійну перепідготовку та підготовку 164 особи (248,5% до відповідного періоду минулого року), 59 безробітних були залучені до громадських робіт (210,7%).

Протягом  першого кварталу поточного року створено 571 нове робоче місце, що становить 42,3% річного завдання, у т.ч.: 102 - юридичними особами, зареєструвалися 65 приватних підприємців та 403 працівники було прийнято на  новостворені робочі місця приватними підприємцями за трудовими договорами.

Негативно впливає на зростання платоспроможного попиту населення наявність заборгованості із виплати заробітної плати. На 43,9% зменшилася сума заборгованості із виплати заробітної плати у порівнянні із сумою боргу на початок року. Станом на 01.04.11р. загальна заборгованість із виплати заробітної плати становить  6312,6 тис.грн.  На економічно активні підприємства припадає  78,3%  від загальної суми боргу.

З метою забезпечення дотримання державних гарантій в оплаті праці суб’єктами господарювання всіх форм власності здійснюються перевірки щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Протягом  першого кварталу 2011 року перевірено 13 суб’єктів господарської діяльності. За результатами здійснених перевірок до Територіальної державної інспекції праці у Сумській області передано 4 матеріали, до міжрайпрокуратури – 3.

Головним пріоритетом в розвитку соціальної та культурної сфер міста залишається  збереження рівня надання послуг та збереження мережі медичних, освітніх, культурних та спортивних закладів міста.

З початку року по ЛПЗ м. Шостка придбано обладнання та предметів довгострокового користування на загальну суму 8,1 тис.грн., з них за рахунок коштів спеціального фонду– 6,1 тис.грн., благодійних внесків 2,0 тис.грн.

Продовжується робота у центрі медико-соціальної допомоги “Клініка, дружня до молоді”. З початку року на його базі було проведено 3 семінари-тренінги (70 чоловік), 62 відеолекторії, 15 групових тренінгів  (158 чоловік), 5 лекцій (309 чоловік), 1 акція (1500 чол.), 13 бесід (182 чол.). Всього – 37 групових форм роботи, або 108,8% до відповідного періоду минулого року. Лікарями та спеціалістами проводиться індивідуально-консультативна робота, за перший квартал за допомогою звернулося 420 чоловік (95,25% до відповідного періоду минулого року).

Протягом першого кварталу поточного року відділом культури та туризму міської ради проведено 7 культурно-мистецьких заходів на загальну суму 68,8 тис.грн. Тривають роботи по капітальному ремонту приміщень краєзнавчого музею (35,7 тис.грн.).Укріплюється матеріально-технічна база закладів культури. Для краєзнавчого музею придбано плазмовий телевізор, ноутбук (11,4 тис.грн.). З початку  року для  централізованої бібліотечної системи придбано літератури на суму 1,8 тис.грн. (спец кошти).

 
З початку року для молоді міста проведено конкурсно-розважальну програму „Масляна”,  фестиваль «Таланти багатодітної родини», розважальна програма до Дня Святого Валентина,  Фестиваль «Молодь України обирає здоров я» на загальну суму 4,3 тис.грн.

Протягом першого кварталу проведено 17 спортивних змагань з різних видів спорту, у тому числі першість міста з ковзанярського спорту, тенісу, шорт-треку, лижних гонок, турнір «Лижня Шостки». На проведення спортивно-масових заходів з місцевого бюджету виділено 28,9 тис.грн.


В першому кварталі 2011 року  фінансування допомоги, призначеної відповідно Законам України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам”, «Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів», «Про соціальні послуги» було проведено в повному обсязі. Фінансування допомоги на дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім’ям за принципом „гроші ходять за дитиною” було проведено на 98,8%.

Шосткинським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) станом на 01.04.2011 року виявлено 2038 осіб з числа пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, які потребували соціальних послуг. Різними видами соціального обслуговування було охоплено 1169 осіб, із них відділенням соціальної допомоги вдома 464 чол. Крім того, 388 чол. отримали натуральну та матеріальну допомогу. Трансферти населенню за рахунок місцевого бюджету склали 15,4 тис. грн.

Протягом І кварталу 2011 року з місцевого бюджету на проведення благодійних сніданків, обідів, святкових заходів було виділено 2,6 тис.грн. Надано одноразової допомоги на лікування, поховання та у зв’язку з непередбаченими ситуаціями 12,5 тис.грн. 184 особам, виплачено щомісячну стипендію 1 особі, якій виповнилося 100 років, на суму 0,3 тис. грн.

В складі Шосткинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) діє 5 відділень, до завдань яких входить надання соціальної допомоги громадянам похилого віку, інвалідам, особам, які перебувають в складній життєвій ситуації, та  вирішення їх потреб: відділення соціальної допомоги вдома; відділення соціально-побутової реабілітації №1 та №2; відділення соціально-медичних послуг; відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. З початку 2011 року надавались більше 30 видів соціальних послуг:

Територіальний центр постійно працює над інноваційними моделями розвитку соціального обслуговування. На даний час застосовується такий метод реабілітації, як «Сімейна психологічна корекція» – індивідуальні та групові форми роботи з батьками: психологічні лекторії, «круглі столи», тематичні концерти, збори батьків.Починаючи з березня 2010 року однією із форм лікувальної фізкультури центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства запроваджено іпотерапію. Для 15 дітей-інвалідів за попереднім обстеженням та дозволом лікарів проводяться заняття на Шосткинській кінноспортивній базі «Фаворит».

Тривають заняття в Університеті ІІІ віку, де навчається 70 чоловік.

Протягом 3 місяців 2011 року  у Шосткинському  міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів отримали реабілітаційні послуги 60 дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства.

У місті створені належні умови для рівного доступу до здобуття якісної освіти кожній дитині. Освіта міста представлена 36 навчальними закладами, з них: 13 дошкільних (2850 дітей виховується в дошкільних навчальних закладах), 15 загальноосвітніх (6546 учнів), 8 позашкільних (5,4 тис.чол.). З метою забезпечення належного функціонування та розвитку освіти в місті з 01.09.2010 року введено в дію спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 1 та навчально-виховний комплекс: школа-дитячий садок на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6.

У школах міста значно покращилася інформатизація та комп’ютеризація освітнього процесу. У навчальному процесі використовується понад 200 персональних комп’ютерів нового покоління, 9 мультимедійних проекторів, 12 проекційних екранів, 6 інтерактивних дошкок. Усі загальноосвітні навчальні заклади, три дошкільні та три позашкільні навчальні заклади підключені до мережі Інтернет.

Велика увага приділяється профільному навчанню учнів 10-11 класів та складає сьогодні 100 відсотків. Близько 300 учнів навчається в класах з поглибленим вивченням предметів та відвідують факультативні заняття і курси за вибором.

Учні шкіл міста мають значні успіхи за результатами виступів на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Високим рівнем підготовки учнів - учасників ІІІ етапу олімпіад відзначається педагогічний колектив навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей: 49 учасників – 22 призових місця. На високому рівні продемонструвала свої досягнення команда школярів гімназії: 25 учасників – 10 призових місць. У цілому за підсумками ІІІ етапу олімпіад 2011 року учні шкіл міста  вибороли 46 призових місць, що дозволило посісти у загальному заліку ІІ місце в області. У 2011 році четверо учнів міста отримали перемоги на ІУ (всеукраїнському ) етапі учнівських олімпіад. НВК-ліцей знову став найкращим закладом області по роботі з обдарованими учнями.  Четверо кращих школярів 9-10-х класів шкіл міста у 2011 році удостоєні стипендії голови Сумської державної адміністрації  для обдарованих учнів.  

Важливим напрямком роботи управління освіти є соціальний захист дитинства. Для соціально-незахищених родин у місті функціонує школа-інтернат, де навчається близько 200 дітей, спеціальна школа I-II ступенів №10 – понад 100 дітей. В школах міста мають можливість здобувати освіту близько 40 дітей з центру соціально-психологічної реабілітації.

Створені необхідні умови для охоплення дошкільною освітою дітей з вадами розвитку: працюють 17 груп спеціального призначення (11- для дітей з порушеннями мовлення, 4 - з порушеннями зору, 1 - з порушенням опорно-рухового апарату, 1 - зі складними дефектами розвитку). Діє один дошкільний заклад санаторного типу для дітей з малими та загасаючими формами туберкульозу.  

Щороку управлінням освіти проводиться понад 80 міських заходів управлінсько-методичного спрямування. У 2011 році 3 вчителі міста взяли участь у обласному етапі-конкурсу "Учитель року", 2 з них стали переможцями. 

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"